Кевин Файги рассказал о всех фильмах и сериалах 4 Фазы Киновселенной Марвел

Директор Кінематографічного Всесвіту Марвел, Кевін Файгі, детально розповів про те, що сталося в 4 Фазі з виходом «ВандаВіжен», «Сокіл і Зимовий солдат», «Локі» і «Чорної вдови».

Marvel Studios були змушені відкласти запуск нових проектів після завершення Саги Нескінченності через пандемію. Але тепер, коли вони повернулися з низкою завершених проектів, і ще декількох в стадії розробки, Файгі вирішив розповісти про те, що ця нова глава в Кіновсесвіті Марвел означає для франшизи.

Marvel Studios було складно почати і створити Кіновсесвіт Марвел таким, яким він є сьогодні. «Залізна людина» Джона Фавро і Роберта Дауні-молодшого був величезним ризиком. Крім того факту, що Дауні все ще був обтяжений особистими проблемами, також не було повного сценарію фільму. Замість цього було тільки поверхневе розуміння траєкторії розповіді фільму, а все інше вирішувалося прямо під час виробництва. Успіх фільму 2008 заклав основу франшизи, в результаті Кінематографічний Всесвіт Марвел розширився до 24 фільмів і трьох серіалів.

У міру того, як КВМ заново винаходить себе, Файгі провів інтерв’ю з Rotten Tomatoes щоб обговорити перехід від завершення Саги Нескінченності до початку нової Фази Всесвіту. У відео бос Marvel Studios розповів про свій підхід до 4 Фази, включаючи бажання представити нових персонажів, які можуть сподобатися фанатам, таких як Агнес / Агата Харкнесс з «ВандаВіжен», Сокіл і Джон Уокер з «Зимового солдата» і агент Мобіус М. Мобіус з «Локі».

У той час як вже відомі персонажі входили в ексклюзивний контент Marvel Studios для Disney +, ці проекти також використовувалися для дебюту нових персонажів, як згадав Файгі. Хоча Марвел відомі своєю таємничістю, і поки немає офіційного підтвердження коли ці персонажі з’являться в Кіновсесвіті, можна з упевненістю сказати, що коментарі Файгі є чіткою вказівкою на те, що вони з’являться в майбутніх проектах.

Один з персонажів, яких він не згадав, стала Олена Бєлова Флоренс П’ю, яка з’явилася в «Чорній вдові». Молодша сестра Наташі зніметься в прийдешньому серіалі «Соколине око», судячи по сцені після титрів. Але швидше за все це тому, що відео з Файгі було знято за пару тижнів до прем’єри.

Marvel Studios все ще мають значний список проектів на решту року. Крім нових серіалів, таких як мультсеріал «Що, якщо …?», Планується також продовжити випуск фільмів в кінотеатрах. Після «Чорної вдови» в цьому році повинні вийти ще три фільми: «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець»,« Вічні» і Людина-павук: Нема шляху додому».

12/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *