Кевин Файги рассказал о проблемах перенасыщенности Киновселенной Марвел

Кевін Файгі зайнявся вирішенням проблеми перенасиченості Кінематографічного Всесвіту Марвел, оскільки вони готуються до запуску 4 Фази. Після несподіваної тривалої перерви франшиза офіційно відкриє наступну главу у своєму оповіданні з «ВандаВіжн», ексклюзивного телесеріалу на Disney +.

Через пандемію коронавіруса Marvel Studios були змушені повністю змінити свій анонсований список проектів 4 Фази, який повинен був початися з «Чорної вдови» зі Скарлетт Йоханссон у головній ролі. Після серії переносів в розкладі Марвел, «ВандаВіжн» тепер стане першим проектом, який з’явиться відразу після завершення Саги Нескінченності. Незважаючи на зміну графіка, Marvel Studios насправді завантажена як ніколи. Крім звичайних блокбастерів, вони також офіційно оголосили про роботу над 25 проектами одночасно. За фактом, це означає, що новий контент по Кіновсесвіту Марвел буде з’являтися майже кожні два місяці.

Це, очевидно, викликає занепокоєння у публіки й навіть у прихильників успішної франшизи, так як може призвести до втоми від проектів Марвел. Сам Файгі в інтерв’ю Deadline визнає, що у нього були ці побоювання на ранньому етапі створення Кінематографічної Всесвіту Марвел, але він упевнений, що цього не станеться поки вони продовжують пропонувати аудиторії щось нове.

Це схоже на те, що мене турбувало в перші кілька років роботи в Marvel. Оскільки права Marvel були розділені між декількома студіями, в рік виходило кілька фільмів Marvel. Був один рік, коли їх вийшло відразу три за одне літо. Питання полягали в тому, як це сприймуть глядачі? Чи покажуть ці проекти хороший результат? І тоді, коли я ще нічого не контролював, я відповів: «Поки вони різні, поки вони унікальні, а деякі персонажі можуть перетинатися, все буде добре.» Якщо ми зможемо створювати унікальні та цікаві історії, наші проекти ніколи не вийдуть з моди. Знаходити щось цікаве й унікальне для перегляду вдома та в кінцевому підсумку повернутися в кінотеатр – ось як ми створюємо, вчимося й ростемо. Наша робота як оповідачів – використати цей формат та розповідати цікаві, різні історії, які були засновані на 80-річному чудовому оповіданні коміксів Marvel та можуть бути задіяні у всіх різних жанрах. Чорно-білий півгодинний сітком буде сильно відрізняється від всього, що ми робили раніше. У ньому беруть участь два Месника та є логотип Marvel, але він повністю унікальний, й це те, над чим ми працювали для Disney +.

В чем проблема Кинематографической Вселенной Марвел

До виходу 4 Фази деякі можуть не погодитися з думкою Файгі. Одна з, якщо не найпопулярніша, претензія до Кіновсесвіту Марвел полягає в тому, що вона здається занадто шаблонною. У ній дотримуються проектів з трьох частин, які майже завжди закінчуються масштабною битвою. Однак в наступні роки вони почали сміливіше пробувати нові речі.

По-перше, останній «Доктора Стрендж» багато в чому відрізнявся від інших проектів. «Месники: Завершення» перестали дотримувався своєї типовою структури. Тепер же Марвел розширюють межі з виходом «ВандаВіжн» у вигляді сіткому. Після того, як в 2020 році був випущений перший трейлер, як фанати, так й випадкові глядачі прийшли до спільної думки, що він виглядає зовсім інакше, ніж те, що Marvel Studios робили раніше.

Після «ВандаВіжн» піде більш звичний серіал «Сокіл та Зимовий солдат», але й він знайде чим здивувати глядачів. Тим часом, «Локі», здається, сам по собі являється зовсім іншим типом серіалів, оскільки в ньому представлена інша версія Бога пустощів.

12/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *