Красный Страж дрался с Капитаном Америка

Глава Marvel Studios Кевін Файгі вирішив більш детально розповісти про Червоного Стража Девіда Харбора і його протистоянні з Капітаном Америка Кріса Еванса, про бійку між якими було розказано в «Чорній вдові».

Кріс Еванс дебютував як американський суперсолдат у фільмі «Перший месник» 2011 року і зіграв цю роль в двох сиквелах, в чотирьох фільмах Марвел про Месників, як другорядної персонаж в «Тор 2: Царство темряви» і в обох фільмах про Людину-павука. Незважаючи на те, що він, здавалося б, покинув франшизу після «Месники: Завершення», на початку цього року ходили чутки про те, що між Евансом і Marvel Studios почалися переговори про його повернення в майбутньому.

Спроби створити сольний фільм про Чорну вдову вперше з’явилися у студії Lionsgate в 2004 році, коли Девід Хейтер висловив бажання написати сценарій і зняти фільм, поки права не повернулися назад до Marvel, а героїня не була представлена в Кіновсесвіті Марвел в «Залізна людина 2» 2010 року. Після активної кампанії Скарлетт Йоханссон і фанатів, «Чорна вдова» нарешті ожила в 2018 році і привернула зоряний склад, в тому числі Флоренс П’ю в ролі сестри Олени, Харбор в ролі батька Олексія і Рейчел Вайс в ролі матері Меліни.

Файгі використав аккаунт Marvel Studios в Твіттері щоб поспілкуватися з фанатами після виходу «Чорної вдови». Коли один фанат запитав, чи дійсно Червоний Страж Харбора бився з Капітаном Америка Еванса, як він стверджує протягом усього фільму, Файгі відповів, посилаючись на те, де був останній персонаж в той час, коли перший, за його словами, бився з ним.

Хоча для Червоного Стража було забавним стверджувати, що він боровся з Кепом в якийсь момент в минулому, коментарі Файгі не викликають подиву. Крім того, один з таких персонажів, який стикається з Олексієм в сцені з армрестлінгом в російській в’язниці в фільмі, навіть звертається до Кепа, який був в льодах в той час, коли він стверджував, що бився з ним, в результаті чого суперсолдат зламав укладеним руку через спроби принизити його.

Для відданого фаната КВМ питання про те, чи дійсно Червоний Страж бився з Капітаном Америкою колись до «Чорної вдови», може виявитися недоречним, але, оскільки більша частина минулого все ще невідома, звичайно, зрозуміло бажання отримати це роз’яснення.

Хоча Еванс, ймовірно, завершив свою кар’єру Капітана Америка, ймовірність битися з ним для суперсолдата Харбора ще не повністю закрита, оскільки Сем Вілсон Ентоні Макі тепер носить прізвисько Капітан Америка, а Джон Уокер Уайатта Рассела отримав сироватку суперсолдата. Тільки час покаже, що чекає персонажа в майбутньому.

21/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *