Киану Ривзу сыграет Крэйвена-охотника в Киновселенной Марвел

Згідно інформації, що з’явилася в західних ЗМІ, Кіану Рівзу запропонували роль Крейвена-мисливця в наступному фільмі Sony про Людину-павука в його власному Кіновсесвіті.

Крейвен знаходиться в розробці ще з 2018 року, так як Sony прагне розширити свій всесвіт персонажів Marvel в Sony Pictures. Джаред Лето зіграє головного персонажа в перенесеному «Морбіусі», в той час як «Веном 2» вийде досить скоро. Директор Triple Frontier Джей Сі Чандор, як повідомляють західні ЗМІ, провів переговори зі студією про те, щоб зняти окремий фільм про Крейвена-мисливця.

Крейвен-мисливець є важливим персонажем в світі Людини-павука. Вперше з’явившись в «The Amazing Spider-Man # 15», Крейвен був описаний як мисливець на диких тварин, який отримав надлюдську силу, швидкість та почуття після того, як випив загадкове зілля. Щоб довести, що він найкращий мисливець в світі, Крейвен вирішив вистежити самого Спайді. Подробиць про фільм дуже мало, але проект починає набувати форму в зв’язку з останніми новинами.

Згідно Illuminerdi, Sony запропонували Кіану Рівзу роль Крейвена. Сам Кіану поки ще не відповів на пропозицію по проекту, який отримав робочу назву «Крейвен». Атмосфера, в якій студія планує зняти фільм, буде чимось на зразок суміші «Логана» та «Гніву».

Киану Ривз может стать частью Кинематографической Вселенной Марвел

Кіану Рівз і раніше був пов’язаний з проектами Marvel, в тому числі за роллю Йон-Рогга в «Капітан Марвел». Цю роль в кінцевому підсумку отримав Джуд Лоу, але Рівзу запропонували кілька інших ролей в Marvel, включаючи Місячного лицаря. Однак Крейвен може стати ідеальним персонажем для Рівза. Наполовину суперник, наполовину антигерой, Крейвен розуміє, що балансує між добром та злом, як й Джон Вік, якого зіграв Рівз. З огляду на бажання Sony отримати такого актора як Кіану Рівз, стає ясно, що повідомлення про важливість Крейвена в Кіновсесвіті Марвел зовсім не перебільшені.

Після появи Майкла Кітона в ролі Стерв’ятника в трейлері «Морбіус» стає ясно, що Sony та Marvel досягли деякої угоди про з’єднання своїх окремих франшиз. Оскільки «Людина-павук 3» потенційно збирається відкрити Мультивсесвіт, це прекрасна можливість подолати розрив між Sony та Marvel.

Марвел, ймовірно, також зацікавлені в Об’єднанні франшиз, адже Людина-павук Тома Холланда є ключовим персонажем в КВМ. Й ми впевнені, що його важливість для Всесвіту буде тільки рости. Якщо говорити про Крейвена-мисливця, то він може виявити, що Пітер Паркер зіткнувся з новим видом зла, а спостерігати за взаємодією Рівза та Холланда лицем до лиця буде захоплюючим видовищем.

09/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *