Дэдпул может стать заменой Локи в Киновселенной Марвел

Тепер, коли «Дедпул 3» офіційно став частину Кінематографічного Всесвіту Марвел та отримав рейтинг R (17+), антигерой Вейд Вілсон може стати ідеальною заміною Локі Тома Хіддлстон.

Цей персонаж додався до Кіновсесвіту Марвел відносно недавно, коли президент Marvel Studios, Кевін Файгі, поклав край безлічі чуток фанатів, підтвердивши, що Дедпул Райана Рейнольдса приєднається до КВМ та принесе з собою у франшизу свій рейтинг R (17+).

На сьогоднішній день Дедпул Райан Рейнольдса встиг з’явиться в двох фільмах, які розповіли про кар’єру відомого божевільного найманця. В останні місяці доля персонажа була невизначеною через злиття Fox та Disney, особливо з огляду на те, що на сьогоднішній день в неї входили фільми Вейда Вілсона тільки з рейтингом 17+, в той час як Disney мали в своєму портфелі фільми тільки 13+. Тепер, коли місце Дедпула в КВМ підтверджено, персонаж може стати ідеальною заміною антизлодію Локі, який в цьому році фактично віддаляється з КВМ в власний серіал.

Локі з’являвся на протязі всієї Саги Нескінченності по обидві сторони всіляких конфліктів та завжди міг простягнути руку допомоги, бути скалкою для когось або висловити дотепний жарт в залежності від того, чого вимагала сюжетна лінія. Перетворившись з персонажа, який був частиною франшизи фільмів про Тора, Локі став одним з головних персонажів протягом усього Кінематографічного Всесвіту Марвел. Але тепер, через те, що у нього з’явився власний серіал, він, ймовірно, буде відділений від цієї первісної ролі та стане персонажем другого плану. На щастя, це саме та роль, в якій Дедпул досяг би успіху.

Когда Дэдпул появится в фильмах Марвел

Крім фільму «Месники», Локі ніколи не був зображений як повноцінний злодій чи герой, й це зробило його одним з найцікавіших персонажів протягом всієї історії КВМ. Найкращою відповіддю на нагальне питання про те, як найкраще інтегрувати Дедпула в КВМ, це копіювання цієї динаміки. Кіновсесвіт Марвел повинен зробити Дедпула постійним персонажем, таким як Локі, який проявляє себе з різних сторін в різних ситуаціях, а не простішим, шаблонним героєм.

Якщо творці Кіновсесвіту Марвел не перетворять Дедпула в одного з Людей Ікс, або в ще одне доповнення до вже величезної лінійки Месників або лідера нової, третьої команди супергероїв, то замість цього антигерой Рейнольдса міг би бути використаний як аналог Локі Хіддлстона. Це рішення також дозволить максимально використати характер Дедпула в 4 Фазі Марвел.

Давши Дедпулу можливість взаємодіяти з героями та лиходіями в рівній мірі, й дозволяючи хаотичного персонажу з’являтися всюди, КВМ зможе підтримати атмосферу та характер Дедпула, які так сподобалися глядачам в перших двох фільмах.

08/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *