киану ривз стал новым зеленом фонарем в фан арте

Новий фан-арт зобразив Джона Віка, Кіану Рівза, в ролі Зеленого Ліхтаря, його заклятого ворога Сінестро, а також Червоного Ліхтаря.

Кіану Рівз завжди був популярною кінозіркою в Голлівуді, а з недавніх пір отримав ще більшу популярність завдяки трилогії «Джона Віка». Рівз також повертається до деяких зі своїх найбільш знакових ролей, таким як Тед Логан в «Білл і Тед 3» і Нео в «Матриця 4».

У 2011 році Warner Bros. випустили «Зелений Ліхтар» з Райаном Рейнольдсом в головній ролі і Марком Стронгом в ролі Сінестро. Незважаючи на те, що це один з небагатьох фільмів про Зеленого ліхтаря, він провалився в касових зборах і отримав жахливі відгуки від фанатів і критиків.

Деякий час назад з’явилися чутки про появу нового фільму «Зелений ліхтар», а HBO Max навіть розробляють новий серіал «Зелений ліхтар», але про обох проектах відомо дуже мало.

З чуток, Том Круз і Тайріз Гібсон будуть проходити проби на роль Зеленого ліхтаря, але новий фан-арт представив ще одну голлівудську зірку в цій ролі.

Цифровий художник mjhiblenart недавно поділився трьома фан-артами Кіану Рівза, показавши, як Джон Вік може виглядати в ролі Зеленого Ліхтаря, його заклятого ворога Сінестро, а також Червоного Ліхтаря:

фан арт киану ривз зеленый фонарь
фан арт киану ривз синестро фан арт киану ривз красный фонарь
13/07/2020

Один коментар

  1. todd -

    Дякую тобі за те, що ділилося такою корисною інформацією. привіт, я дуже вдячний після гуглінгу та знайшов цікаві статті на цьому веб-сайті, продовжуй писати, а пізніше я приїду ще раз, щоб побачити ваші останні повідомлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *