В сериале Локи может появиться Леди Локи

Фотографії знімального процесу серіалу «Локі» на Disney +, з Томом Хіддлстон в головній ролі, показали нам, що Софі Ді Мартіно зіграє жіночу версію Локі.

Локі один з найулюбленіших фанатами персонажів в КВМ, і він продовжує обманювати смерть найрізноманітнішими способами. Нехай він і помер в «Месники: Війна нескінченності», альтернативна версія бога зла 2012 захопила Тессеракт під час подорожі Месників в часі в «Месники: Завершення».

Саме цю альтернативну версію Локі Marvel Studios зробили головним героєм майбутнього серіалу «Локі». Але любов Marvel до Локі змусила багатьох замислитися, чи зможемо ми побачити і інші версії цього персонажа. Згідно коміксів, одного разу Локі повернувся у власне дитинство і навіть став жінкою, і серед фанатів почали з’являтися чутки, раптом це може статися і в серіалі. Почали навіть з’являтися новини про те, що Софі Ді Мартіно може зіграти жіночу версію Локі, але в підсумку вони так і не були підтверджені студією.

Але буквально кілька годин тому, в твіттер акаунті BRMarvelNews, з’явилися фото зі знімального майданчика серіалу «Локі», на яких Софі Ді Мартіно була помічена в костюмі Леді Локі. Чорний костюм з відтінком зеленого нагадує костюм Локі з «Месників». Крім зміни статі, найбільша різниця в зовнішності Леді Локі полягає в тому, що у Мартіно, на відміну від Тома, світле волосся та зовсім інша зачіска.

Локі вперше став жінкою в коміксах «Avengers: Disassembled», але це сталося коли він вкрав тіло призначене для Леді Сіф. У наступних коміксах він неодноразово змінював свою форму після того, як його повертали з мертвих. Якщо говорити про серіал, то підтверджується концепція різних вимірів і всесвітів, і що в одній з них Локі може бути жінкою.

Очевидне підтвердження того, що Леді Локі стане частиною серіалу, надає йому ще більше загадковості. Marvel Studios збираються екранізувати в ньому величезну кількість персонажів з коміксів і Леді Локі тільки останній з них. Вони вже підтвердили, що в серіалі з’явиться Управління по Зміні Часу, також ходять чутки, що в «Локі» ми побачимо Канга Завойовника, Верховний Ескадрон і Чарівницю.

04/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *