Красный Халк станет частью проекта «Громовержцы»

Раніше ми розповіли про те, що Генерал Таддеус Росс справді стане Червоним Халком в майбутньому КВМ. Це не дивно, оскільки ми бачили, що він експериментував з сироваткою Супер Солдата в «Неймовірний Халк».

Даніель Ріхтман, який розповів про майбутнє Червоного Халка, ясно дав зрозуміти, що поки невідомо, де і коли він з’явиться. Відомо тільки те, що це буде в проекті, який знаходиться в розробці. Раніше ходили тільки чутки про те в якому проекті він може з’явитися, але зараз з’явилася більш конкретна інформація.

Нам вдалося дізнатися, що поява Червоного Халка відбудеться в проекті «Громовержці», над яким працює Marvel, який незабаром з’явиться на Disney +.

Це найбільш логічний проект для його появи, так як «Громовержець» Росс є творцем команди «Громовержці», і в одному з останніх коміксів він став Червоним Халком в цій команді. У цьому коміксі в команді також знаходилися Дедпул, Каратель, Примарний вершник, Електра і Веном. Очевидно, що Веном, швидше за все, не з’явиться в команді КВМ, але з іншими учасниками не все так однозначно.

«Громовержець» Росс з’явиться в «Чорній Вдові», ходять також чутки про те, що «Сокіл та Зимовий солдат» стануть справжньою відправною точкою для появи «Громовержців» в КВМ.

19/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *