Marvel планируют ввести Звездного лиса в КВМ

В останній рік «Вічні» зазнали безліч змін до і під час зйомок. Деякі з цих змін, швидше за все, торкнулися зміни персонажів, тому що інформація про кастинг перед зйомкою сильно відрізнялася від того, що студія розповіла про фільм.

Наприклад, роль Дейна Вітмана (Чорний лицар), студія хоче щоб зіграла жінка-археолог під кодовим ім’ям «Карен», а в деяких ранніх пробах на кастинг з’явилося ім’я і Зоряного лиса.

Зоряний лис (Starfox) занадто важливий персонаж у КВМ щоб залишити його без уваги. На поточний момент Marvel Studios планують використовувати персонажа для епізодичних ролей у майбутній 4 Фазі Марвел.

Для появи на екранах космічного Месника є безліч проектів, наприклад серіал «Таємне вторгнення», який, як повідомляється, знаходиться в розробці, або Starfox з’явиться в «Капітан Марвел 2».

Зоряний лис (Starfox), він же Титан Ерос, є братом Таноса. Майбутні фільми КВМ, присвячені наслідкам «Месники: Завершення», стануть логічною причиною показати сім’ю Таноса (його батька раніше вже згадували в «Війні Нескінченності»), щоб нагадати людям про Сагу Нескінченності.

Але якщо персонажа вирішать прибрати з «Вічних» це також матиме сенс, оскільки можна було б приділити більше уваги його майбутньому проекту. Через величезну кількість персонажів, які ми побачимо на екрані в лютому, деякі супергерої можуть просто загубитися і стати незрозумілими для глядачів.

24/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *