Marvel работают над проектом Иллюминаты

Після кількох місяців простою виробнича машина Marvel Studios починає набирати обертів, і на початкових етапах її виробництва з’явилося багато чого нового. Ми роздобули цікаву інформацію накопичену за останні пару місяців, і сьогодні розповімо її вам.

Згідно The Illuminerdi, Marvel Studios почала розробку нового проекту в основу якого взята команда «Іллюмінати» (Illuminati) з коміксів. Подібно «Ультиматуму», ця інформація з’явилася з кастингів, і, як пояснюють The Illuminerdi, студія часто показує тільки назву і той факт, що Кевін Фейдж продюсує проект.

Це означає, що ми ніяк не дізнаємося, чи є цей проект фільмом або серіалом для Disney +. Але з тим підходом, з яким Marvel Studios приступають до новим проектом, межі між серіалами та фільмами стираються.

У коміксах команда «Іллюмінати» складалася з Тоні Старка, Професора Ікс, Доктора Стренджа, Чорного Грома, Намора та Ріда Річардса. Все це можливо в рамках КВМ, а оскільки Тоні мертвий, його можуть замінити на когось на кшталт Чорної Пантери.

Коли все що відомо, це назва та згадка Фейджа як продюсера, важко припустити, яку саме форму прийме проект в рамках КВМ. Можливо, що це буде серіал за участю згаданих персонажів, які захищають КВМ від масштабних загроз, з якими Щ.И.Т. та М.Е.Ч. не можуть впоратися. Велика кількість відомих персонажів, об’єднаних в рамках одного проекту, це той проект, який буде працювати краще у вигляді серіалу, а не фільму.

Звичайно, можливо рано радіти новому проекту, але приємно бачити, що, незважаючи на невелику затримку в 4 Фазі, Marvel Studios все ще прагнуть до розвитку Кінематографічного Всесвіту Марвел.

22/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *