Marvel Studios возобновили работу над проектом Нова

Якщо ви раніше чули і стежили за розробкою проекту «Нова» («Nova») від Марвел, ви могли б згадати, що рік тому Marvel Cosmics повідомляли про початок розробки «Нова» для його приєднання до КВМ.

У минулому році ситуація трохи змінилася і приблизно в жовтні стало відомо, що «Нова» готується до свого дебюту в КВМ десь у другій частині 4 Фази або, що більш імовірно, в 5 Фазі. Сьогодні ж вийшла новина, що Marvel вирішили прискорити процес створення цього проекту.

Згідно з матеріалом The Illuminerdi, Marvel Studios ініціювали старт робіт над проектом «Nova» з Кевіном Фейджем в ролі керівника. Як і у випадку з більшістю сьогоднішніх проектів неможливо відразу зрозуміти, Marvel Studios знімають його для Disney +, або ж це буде повнометражний фільм для кінотеатрів.

Marvel Studios, в свою чергу, підтвердили, що виробництво проекту дійсно знаходиться на стадії розробки і що фанати незабаром побачать «Нова» в КВМ. Оскільки Марвел збираються вводити нових персонажів через серіали на Disney +, можливо, ми побачимо, що Нова з’явиться в одному з анонсованих серіалів, перш ніж з’явитися в сольному фільмі.

09/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *