В сериале Локи может появиться Канг Завоеватель

В майбутньому серіалі від Marvel на Disney +, «Локі», з Томом Хіддлстон в головній ролі, може з’явитися Канг Завойовник, як наступний важливий персонаж у КВМ.

Серіал з Томом Хіддлстон в головній ролі розповість нам історію Бога Хитрості, про якого ми перший раз почули в «Месники» 2012 року. Після низки подій і змін персонажа в кращу сторону, наскільки це можливо з Локі, він був убитий Таносом на початку «Месників: Війна нескінченності». Однак, у фільмі «Месники: Завершення» воскресили Локі 2012 року, тоді він і втік з Тессерактом під час «пограбування в часі» організованого Месниками.

Ця воскресла версія Локі отримала свій власний серіал на Disney +, і буде використовувати Тессеракт (Космічний камінь), щоб втручатися в історію. У трейлері серіалу нам показали Локі, одягненого в костюм з написом TVA. У коміксах TVA – це організація, яка стежить за мультивсесвітом і подальшими тимчасовими рамками, усуваючи тих, кого вважаються дуже небезпечними. Нещодавно в акторський склад «Локі» додали Оуена Уїлсона, і, за чутками, він зіграє персонажа «Справедливий світ», главу TVA.

За словами Деніела Ріхтмана, в серіалі «Локі» з’явиться Канг Завойовник, мандрівник у часі, який співпрацює з «Справедливим світом» і TVA. Перш ніж оголосити себе як «Канг Завойовник», Натаніель Річардс вперше з’явився в коміксах в 1963 році в «Fantastic Four # 19». За коміксами, він був ученим 31-го століття, який захоплюється подвигами свого предка в подорожах в часі. Створивши пристрій, що дозволив йому відправиться в минуле в древній Єгипет, він назвав себе фараоном Рама-Тутом і, за іронією долі, був переможений мандрівнуючими в часі Фантастичною четвіркою. Після поразки Річардс зібрав арсенал зброї для подорожей у часі, щоб розширити своє панування і стати Канг Завойовником.

кто такой Канг Завоеватель

Подібно до того, як ми бачимо подорож у часі зображену в «Месники: Завершення», комікси показують, що подорожі Канга Завойовника створюють кілька тимчасових розривів і кілька втілень його самого. Найвідомішими втіленнями були Натаніель Річардс і Залізний хлопець. Проте, цей молодший Річардс не долучився до Канга Завойовника, а став наступним Залізною Людиною і створив Молодих Месників. Що стосується КВМ, було багато чуток про Харлі Кінера, якого показали в «Залізна Людина 3» і пізніше ми його побачили на похоронах Тоні Старка в «Месники: Завершення», який стане Залізним хлопцем.

18/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *