В сериале Локи может появиться Верховный Эскадрон

У зв’язку з тим, що «Сокіл та Зимовий солдат» і «Ванда/Віжн» скоро закінчать знімати і вони вийдуть на екрани в кінці цього року, а ще пара продуктів Marvel Studios для Disney +, які вийдуть в липні цього року, знаходяться в активній фазі зйомок, а саме «Локі», не дивно, що навколо нього ходить безліч чуток про те, що ми зможемо або не побачимо в серіалі.

За даними порталу Bleeding Cool, в серіалі «Локі» може з’явитися Верховний Ескадрон. Ця чутка найімовірніше з’явився через те, що продюсер серіалу придбав в одному великому магазині коміксів комікс, на обкладинці якого був зображений Верховний Ескадрон. Такого роду чутки можуть виявитися правдивими, так як при зйомках серіалу, як всі ми пам’ятаємо, Даніель Брюль публікував фотографії коміксів Барона Земо і Громовержця в своєму інстаграмі.

Для тих хто не знає, Верховний Ескадрон є марвеловською копією Ліги справедливості від DC. Оскільки Локі подорожує по різним часовим рамкам та вимірам, поява Ескадрону в серіалі більш ніж обгрунтована, оскільки вони можуть стати певною альтернативою Месників в одному з цих паралельних всесвітів.

З можливою появою Верховного Ескадрону разом з Кангом Завойовником, серіал «Локі» може стати дуже важливим і цікавим доповненням до Кінематографічного Всесвіту Марвел.

29/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *