Marvel планируют снять фильм о женской команде Мстителей

Зірка «Чорної пантери» Летішія Райт впевнена, що Marvel Studios знімуть фільм про Месників, повністю присвячений жінкам, враховуючи сцену в «Месники: Завершення».

Протягом перших декількох років існування Кінематографічного Всесвіту Marvel, однією з найпоширеніших притензій до студії була відсутність жінок-супергероїв. Незважаючи на популярність Чорної вдови, перший жіночий сольний фільм з’явився тільки з «Капітан Марвел» в 2019 році. Проте, під час Саги Нескінченності було представлено кілька жінок-супергероїв, й всі вони об’єдналися в сцені «Месники: Завершення».

Команда з відомих жіночих супергероїв КВМ відновила дискусії в інтернеті про фільм за участю жіночої команди, який має зняти студія в майбутньому. Такі зірки як Скарлетт Йоханссон та Брі Ларсон вже наполягають на обов’язковому існуванні такого фільму, але Marvel Studios ще офіційно не оголосили про можливу появу фільму з жіночими Месниками.

Мовчання студії може бути пов’язано з тим, що Marvel ще не анонсували «Месники 5», але це не зупинило фанатів від сумнівів, чи відбудеться це взагалі. При такому великому інтересі до можливого фільму про жіночу команду Месників, одна з потенційних учасниць цього фільму впевнена, що він обов’язково буде знятий.

Марвел снимут фильм о Мстителях исключительно из женщин

Летішией Райт дебютувала в КВМ в 2018 році в ролі Шурі в «Чорній пантері» й була показана в повністю жіночій сцені «Месників: Завершення». У новому інтерв’ю Yahoo Райт запитали про можливість створення жіночого фільму Marvel в майбутньому. Адже раніше здавалося, що Райт та інші жінки-зірки КВМ безуспішно наполягають на об’єднанні в одну команду, але Летішія впевнена, що їм більше не потрібно боротися за це, так як Marvel Studios самі зацікавлені в його створенні.

Не думаю, що за це потрібно боротися. Вікторія Алонсо твердо має намір очолити разом з Кевіном Файгі створення такого фільму. Коли вони це зроблять залишається лише питанням часу.

З огляду на останні тренди в кінематографі, шанувальники можуть бути впевнені, що Marvel Studios коли-небудь обов’язково знімуть фільм про Месників повністю присвячений жінкам.

28/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *