В Тор 4 появятся участники новой команды Мстителей

Як стало відомо, майбутній фільм Тайки Вайтіті від Marvel Studios, «Тор: Любов та грім», покаже оновлений акторський склад, який стане новою командою Месників.

Кріс Хемсворт та Тайка Вайтіті знову об’єднуються після успіху «Тор: Раґнарок» в 2017 році, щоб продовжити історію Бога Грому. Однак, на цей раз Тору доведеться розділити головну роль з іншими персонажами, так як в прийдешньому блокбастері з’явиться ще кілька ключових супергероїв.

Спочатку, в залі H Marvel Studios на San Diego Comic-Con 2019, було анонсовано тільки три актори, які раніше з’являлися на екрані, Тор Кріса Хемсворт, Тесса Томпсон в ролі Валькірії та Наталі Портман у ролі Джейн Фостер. Події «Тор: Любов та грім» відбуваються після подій «Месники: Завершення», Джейн отримає можливість опанувати Мйольнір та перетвориться в Могутнього Тора. Крім цих подробиць про блокбастер мало що було розкрито, але в міру наближення початку зйомок в Австралії в січні цього року з’являється все більше інформації про проект, включаючи подробиці про нових акторів.

Згідно з даними THR, фільм не тільки почнуть знімати в січні, але в ньому також з’явиться новий акторський склад, який, мабуть, стане основною для майбутньої команди Месників. Джерело видання стверджує, що всі вони будуть в «Месники 5», хоча й не називають нікого з акторів, про яких Marvel Studios ще не оголосили офіційно.

В Тор 4 появится команда Мстителей 5

Протягом останніх кількох місяців в мережі ходили чутки про те, що інші відомі актори з КВМ також приєднаються до «Тор: Любов та грім». Грунтувалися вони на коментарях Віна Дизеля, зірки Вартових Галактики, який натякав, що може з’явитися у фільмі, а недавні повідомлення про угоди підтверджують, що Кріс Пратт дійсно бере участь в проекті, зігравши Зоряного Лорда. Це досить логічно, враховуючи, що в останній раз, коли Тора бачили в кінці «Завершення», він приєднався до Космічної команді для нової пригоди.

Тим часом, Крістіан Бейл також приєднується до блокбастеру КВМ в ролі, яка в даний час не розголошується. Ходять чутки, що він зіграє лиходія. Невідомо, чи з’являться там персонажі з франшизи Тора, як давно зникла леді Сіф, місцезнаходження якої продовжує залишатися однією з найбільших загадок у франшизі. А ще є Локі, який, можливо, вже мертвий в основній часовій лінії, але альтернативна версія може повернутися в основний всесвіт, щоб возз’єднатися зі своїм братом.

З огляду на успіх «Раґнарока», не дивно, що Marvel Studios дали Вайтіті повний творчий простір, щоб він міг зробити все, що хоче в «Тор: Любов та Грім». Незалежно від того, хто ще може з’явитися в блокбастері 2022 року, варто відзначити, що на глядачів чекає дуже цікава пригода.

21/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *