В Киновселенной Марвел команда Мстителей будет изменена Вечными

Месники були плідною командою для Кінематографічного Всесвіту Марвел, але вони повинна бути змінена в 4 Фазі за допомогою Вічних щоб розповідь змогла розвиватися далі.

На відміну від відомої команди Месників, прийдешні Вічні повинні проявити своїх головних героїв. 4 Фаза представить кілька нових героїв, починаючи з Вічних, древньої раси інопланетних божеств, які багато років тому вплинули на еволюцію людей. Більшість з них не діяли протягом тисяч років, й тільки Танос став сумно відомим зразком раси Вічних з моменту їх зникнення. Після поразки Божевільного Титана й повернення злих Девіантів Вічні знову з’являться.

КВМ процвітала в основному завдяки взаємозалежній історії, яка вперше проявилася в 2012 році, коли Залізна Людина, Халк, Тор, Капітан Америка, Чорна Вдова та Соколине око об’єдналися, щоб битися з Локі в «Месниках». З тих пір команди супергероїв стали звичайним явищем й основним аргументом на користь фільмів про супергероїв. В даний час КВМ залишається законодавцем моди, коли справа доходить до цього жанру, й 4 Фаза спрямована на те щоб знову струсити кіноіндустрію. Крім нескінченних можливостей, які може дати Мультивсесвіт, зміна формули команди фільмів також допоможе Marvel зберегти свіжість Кінематографічного Всесвіту.

Майбутня Фаза КВМ вже занадто багатолюдна щоб Вічні могли вести себе як Месники. Адже 4 Фаза представить глядачам кілька нових команд: Юних Месників, Фантастичну Четвірку та Громовержців, які приєднаються до вже відомих Вартових Галактики та Месників. Це не буде перешкодою для окремих фільмів про Вічних, але проблема виникає коли вони починають перетинатися з іншими командами в Кіновсесвіту Марвел. Вічні займали б значну частину екранного часу командного фільму в порівнянні з окремими персонажами або невеликими командами. Отже, їм слід розійтися під час свого дебютного фільму, враховуючи, що їх передісторія вже допускає великий потенційний конфлікт після вбивства Таноса.

Для того чтобы добавить Вечных команду Мстителей в КВМ изменят

Розкол також обернувся б серйозною трагедією. Можливо, вбивство одного або декількох Вічних підкреслить як Всесвіт став настільки небезпечним, що такі могутні суті більше не можуть вижити в поодинці. КВМ може уявити Вічних як практично непереможних, тільки щоб показати, що навіть вони не можуть зрівнятися з загрозою яка насувається від наступного Таноса в КВМ. У цьому випадку буде очевидно чому персонажі з більш складними здібностями, такі як Багряна Відьма та Доктор Стрендж, так важливі в майбутньому.

Розкол Вічних переверне розповідь КВМ з ніг на голову. Це покаже, що перша успішна команда Месників була скоріше дивом, ніж нормою, й зробить перших Месників більш гідними похвали за їх досягнення.

Крім того, це допоможе кожному з Вічних розвивати свою власну історію, готуючи їх до майбутніх кросоверів. «Загін самогубців» Джеймса Ганна покликаний зробити кожного члена оперативної групи X по-справжньому вразливим. Marvel може поліпшити цю формулу в «Вічних», зробивши це за допомогою всемогутніх божеств Кінематографічного Всесвіту Марвел.

11/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *