когда выйдет сериал Armor Wars от Марвел

Серіал «Armor Wars» для Disney + не тільки зробить головним героєм Залізного Патріота, а й дозволить полковнику Джеймсу Роудсу завершити забуту сюжетну лінію з «Залізної людини 2».

Навіть після смерті Тоні Старка в «Месники: Завершення» спадщина Залізної людини по праву залишається в центрі уваги Кінематографічного Всесвіту Marvel, а «Armor Wars» дозволить Роуді перейти від другорядного персонажа до головного героя, коли справа торкнеться «найбільшого кошмару Тоні Старка», його вороги отримають технології Залізної людини.

«Armor Wars» заснований на коміксах Marvel про Залізну людину 1980-х років написаних Девідом Мішеліні та Бобом Лейтоном. Спочатку назва «Armor Wars» належала збірці коміксів в м’якій обкладинці, а самі розповіді називалися «Stark Wars». У «Armor Wars» Тоні Старк дізнається, що його технологія Залізної людини була вкрадена та без його відома використовується в броньованих костюмах деяких з його найбільших ворогів та агентами уряду США.

Залізна Людина вирішує вистежити вкрадені технології та бореться з кожним противником по черзі. Броньований Месник в кінці кінців знаходить злодія, яким виявився майстер шпигунства Спаймастер. Залізна людина також дізнається, що Спаймастер продав технологію супернику Старка, Джастіну Хаммеру. Тим часом, у міру того як методи Залізної людини стають все більш екстремальними, він стає мішенню уряду США, й його членство в Месники західного узбережжя скасовується. «Armor Wars» був одним з найпопулярніших коміксів про Залізну людину своєї епохи та пару років тому породив продовження «Armor Wars II».

 Сюжет сериала Armor Wars

Деякі елементи цього коміксу були включені в сюжет «Залізна Людина 2». Тоні вважав, що скоро помре від отруєння паладієм від реактора в грудях, та влаштував вечірку з нагоди дня народження, яка швидко вийшла з-під контролю через алкогольне сп’яніння. Роуді взяв срібний прототип костюма Залізної людини та побившись зі Старком зруйнував будинок Тоні в Малібу. Нарешті, розчарований Роудс пішов у вкраденому костюмі та полетів на базу ВПС Едвардс, де передав технології Старка військовим. Це дозволило державному підряднику та супернику Тоні, Джастіну Хаммеру, отримати доступ до технологій Старка, й він найняв Івана Ванко, також відомого як Батіг, для створення своїх власних дронів, схожих на Залізну людину.

«Залізна людина 2» вийшов в 2010 році, але хоча за графіком КВМ зараз закінчується 2023 рік, це також ідеальний час для подій «Armor Wars», оскільки за сюжетом серіалу Роуді зрозуміє, що його помилка, вчинена багато років тому, коли він зрадив Тоні, вернеться та буде переслідувати його та весь світ. Велика частина конфлікту в «Залізній людині 2» оберталася навколо того, що Старк наполягав на тому, що решта світу відокремлює 10-20 років від повторення його технології Залізної людини, але помилка Роуді, що взяв костюм «Військової машини», в кінцевому підсумку допомогла поширити технологію Старка по всій планеті.

Поки немає ніякої інформації про те, коли вийде серіал «Armor Wars». Найімовірніше це станеться у 2022 або 2023 роках, а серіал стане частиною 5 Фази КВМ. Поки можна з упевненістю сказати, що головну роль в серіалі зіграє Дон Чідл. Ми з нетерпінням будемо чекати нових новин про серіал.

17/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *