чем закончится сериал ВандаВижн

Якщо згадати «Людина-павук: Далеко від дому», то уважні глядачі могли помітити, що «ВандаВіжн» не приведе до щасливого кінця для Віжена і Багряної відьми.

Marvel Studios ніколи не робили нічого схожого на серіал «ВандаВіжн». Незвичайний серіал, в якому Багряна Відьма використає свої таємниче посилені сили, щоб створити реальність схожу на сітком, в якій вона може грати в щасливу сім’ю з воскреслим Віженом. Кордон між реальністю Вествью Ванди і справжньою Кіновсесвіту Марвел стає все більш крихким, і схоже, що все ось-ось розвалиться.

Один з найбільш інтригуючих питань – чи повернеться Віжн назавжди в КВМ, коли серіал «ВандаВіжн» закінчиться. Сінтезоід був убитий Таносом в «Месники: Війна нескінченності», коли Божевільний Титан вирвав з його чола Камінь розуму, поки Ванда спостерігала за цим. Але Багряна Відьма забрала його тіло і використала свої сили щоб воскресити його. Попередні епізоди підтвердили, що деякі елементи реальності Вествью дійсно можуть перейти в «реальний» світ – як продемонстрував одяг Моніки Рамбо, яка залишалася в тому ж одязі, в якому була викинута Вандою за межі міста. Так що, схоже, це робить ймовірне повернення Віжена можливим.

На жаль, Marvel вже тонко натякали на те, що Віжен не повернеться в якості одного з супергероїв КВМ найближчим часом. Причина в тому, що дія «ВандаВіжн» відбувається всього через три тижні після «Месників: Завершення», і горе Ванди по Віжену все ще болісно свіжо. Однак дія «Людини-павука: Далеко від дому» відбувається приблизно сім місяців по тому, і він розповідає про Пітера Паркера і його шкільних друзів. Він починається з відео «In Memoriam», зробленого учнями Середньої школи, присвяченого Месникам загиблим в битві проти Таноса і Віжен там вказаний як мертвий.

Сюжет и финал сериала «ВандаВижн»

З огляду на події серіалу, можливо, що студенти Середньої школи просто не знають, що Віжн воскрес в Вествью, і що М.Е.Ч. зберігає це в секреті, і що Віжн вирішує припинити з’являтися публіці як супергерой, можливо, вважаючи за краще вести сімейне життя.

Але якщо це дійсно так, якщо воскреслий Віжен дійсно йде у відставку, тоді важко зрозуміти чому Marvel взагалі повернули його для серіалу. Більш розумним припущенням є те, що через місяці після подій серіал «ВандаВіжн» він все ще мертвий.

Це означає, що «ВандаВіжн», швидше за все, закінчиться трагедією, оскільки штучна реальність Багряної Відьми руйнується навколо неї, і вона знову втрачає Віжена. У поєднанні з її зростаючим рівнем сили, катастрофічні втрати, яких вона зазнала, добре послужили б для Доктора Стренджа в Мультивсесвіті Божевілля, в якому вона з’явиться, оскільки раніше вже підтвердила це.

12/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *