Как Агенты Щ И Т связаны с Киновселенной Марвел

Багато хто в Інтернеті, а особливо ті хто не дивився серіал, впевнені, що «Агенти Щ.И.Т.» завжди існували в КВМ, а агенти цього таємного агенства завжди були пов’язаним з фільмами Кіновсесвіту.

Останній сезон серіалу стартував на ABC минулої ночі, і схоже що цей сезон торкнеться всієї історії Кінематографічного Всесвіту Марвел, починаючи з 1931 року в Нью-Йорку.

Агенти прибули в минуле приблизно за десять років до появи ССР, тому вони не знають точно, чому вони хочуть запобігти. По мірі їх роздумів про те, як їм необхідно діяти щоб зберегти Щ.И.Т. , Вони досить швидко розуміють, що вони зобов’язані врятувати Гідру, так як без Гідри не буде і Щ.И.Т.а.

Перший епізод вже показав кілька подорожей в минулі фільми КВМ, починаючи з «Месники: Ера Альтрона», де у Зефіру, корабель агентів Щ.И.Т., з’явилося оновлена версія медичної капсули, яка вилікувала Сокола.

Как связаны Агенты Щ И Т и Киновселенной Марвел

А в кінці епізоду ми побачили кілька пробірок з сироваткою, що послужило зав’язкою для наступного епізоду. Швидше за все це пробірки з сироваткою Гідри, які використовувалися для створення Червоного черепа.

о чем 1 серия 7 сезона Агенты Щ И Т

Багато шанувальників також помітили кодове слово «Риба-меч», яке може стати натяком на появу агенства «М.Е.Ч.» в КВМ. Можливо, Нік Ф’юрі, використовуючи свої знання щодо історії «Щ.И.Т.» назвав нове агентство «М.Е.Ч.». Це дійсно крута теорія, яку ми всі можливо побачимо.

30/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *