Насколько богат Тони Старк

Тоні Старк один із засновників «Месників» і один з найбагатших персонажів Marvel Comics, але скільки насправді грошей у генія, мільярдера, плейбоя і філантропа?

Вперше з’явившись як Залізна людина в коміксі «Tales Of Suspense #39», Старк є одним з основних персонажів коміксів Marvel з 1963 року. Створений Стеном Лі, Ларрі Лібером, Доном Хеком і Джеком Кірбі, Тоні Старк перетворився з персонажа другого плану в улюбленого мільйонами фанатів супергероя і ключового персонажа КВМ. Завдяки своїй зарозумілості і впевненості в собі, а також неймовірному інтелекту, Тоні Старк зміг стати лідером в галузі оборонної промисловості.

Під час відрядження для демонстрації чергової військової технології Тоні Старк був захоплений терористами. Коли міна-пастка спрацювала, убивши його охорону, вона залишила Старка з осколком у грудях, який повільно вбивав його. Після того, як його викрадачі доручили створити зброю, Старк зміг побудувати свій перший бойовий костюм, втекти з полону і почати свій шлях Залізної Людини.

Сколько денег у Железного Человека

За даними Money.com, капітал Тоні Старка оцінюється в 12,4 мільярда доларів. Цієї суми достатньо, щоб він обігнав інших знаменитих і багатих персонажів коміксів, таких як Брюс Уейн, Чарльз Ксав’єр і Емма Фрост.

Проте, в рейтингу найбагатших вигаданих персонажів, який склав журнал Форбс, стан Старка становить трохи менше 9,4 мільярда доларів, поставивши його на п’яте місце. Інформація про капіталі Старка взята зі сторінок коміксу «Iron Man Vol 4. #7», де зазначалося, що Старк є 36-ю найбагатшою людиною в світі.

Багатство Старка формується з декількох джерел, але, перш за все, основну суму він отримав у спадок від свого батька Говарда Старка. Після смерті його батьків від рук Гідри Тоні зайняв пост глави Старк Індастріз, де він продовжив працювати над спадщиною свого батька в розробці захисних технологій, одночасно накопичуючи своє величезне багатство.

01/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *