продолжительность фильма Новые мутанты

Вперше анонсовані ще в 2017 році, «Нові мутанти» готувався стати наступними в довгій черзі успішних спін-оффів про Людей-Ікс, яких не пов’язувала канонічна історія або взаємопов’язані всесвіти супергероїв.

«Логан» і «Дедпул» стали справжніми хітами у франшизі Людей-Ікс, причому шанувальники і критики однаково добре оцінили серйозну історію в першому і гумор другого. Незважаючи на те, що «Нові мутанти» не володіють рейтингом R (17+), вони могли б стати черговим хітом франшизи фільмів «Люди Ікс» студії Фокс.

На жаль, фільм до сих пір не був представлений аудиторії. По-перше, зйомки фільму так і не почалися в 2017 році. Потім права на фільм були продані компанії Disney, і доля фільму виявилася на волосині. Різні чутки навколо фільму з’являлися протягом наступних декількох років. Була також інформація про те, що «Нові мутанти» будуть показані на Hulu або на іншому потоковому сервісі, але режисер Джош Бун був сповнений рішучості випустити фільм в кінотеатрах.

Нещодавно «Нові мутанти» нарешті отримали дату релізу 3 квітня 2020 року, але потім вони були знову скасовані через пандемію коронавіруса, що охопила весь світ. І на сьогоднішній момент доля фільму знову стає невідомою.

Джош Бун запевняє фанатів, що зйомки фільму вже завершені і фільм готовий до показу. Маючи це на увазі, веб-сайт для захисту прав споживачів Consumerprotection розмістив інформацію, що тривалість фільму становить 94 хвилини, що коротше більшості інших фільмів за коміксами.

08/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *