показал суперсилы каждого супергероя Вечных

Marvel Studios все сильніше розвивають маркетингову кампанію «Вічних» Хлої Чжао, випустивши новий тизер в якому показали сили кожного супергероя.

Новий тизер-трейлер «Вічних» показав наскільки сильний кожен герой. Через місяць Marvel Studios повернуться на великий екран з новим блокбастером Кіновсесвіту Марвел від Хлої Чжао. Очікується, що прибуття Вічних змінить загальну ієрархію влади франшизи, щоб представити цілу нову команду супергероїв.

«Вічні», підтверджені відразу після закінчення Саги Нескінченності, були офіційно оголошені Marvel Studios на San Diego Comic-Con ще в 2019 році. У фільмі буде представлена ​​група могутніх істот, які потрапили на Землю тисячі років назад щоб нейтралізувати атаку Девіантів яка насувається. Створені Небожителями, Вічні технічно безсмертні, тому розповідь фільму буде охоплювати тисячі років. Проте, основна сюжетна лінія буде розгортатися після «Месників: Завершення», а зворотне клацання Халка стане каталізатором того, що вони називають Розбіжність.

смотреть Новый трейлер Вечных

З огляду на величезний списком нових ключових персонажів Кінематографічного Всесвіту Марвел дуже цікаво дізнатися більше про Вічних. Новий тизер, опублікований Marvel Entertainment, пропонує свіжий погляд на деяких з них, а також їх відповідні здібності.

Фастос (Брайан Тайрі Генрі) кидає якусь магічну зброю в невідомого ворога. Тим часом Гільгамеш (Ма Дон Сок) стискає кулаки, а потім, мабуть, б’є Девіантів по обличчю. Кінго (Кумейл Нанджіані) запускає потужний вибух, а Маккарі( Лорен Рідлофф) демонструє свою супершвидкість. Серсі (Джемма Чан) використовує свою здатність маніпулювати матерією проти уламків що впали з вулкана. Протягом всього відео Тена Анджеліни Джолі показує вміння володіти своїм енергетичним посохом.

Варто відзначити, що крім своїх можливостей, Вічні також володіють загальним набором суперсил, принаймні в коміксах. Якщо Marvel Studios буде дотримуватися свого друкованого джерела, всі герої будуть здатні на суперсилу, телепортацію, телепатію, телекінез і випускання космічних променів зі своїх очей і рук.

Якщо припустити, що це так, то можна з упевненістю сказати, що вони будуть одними з наймогутніших істот у франшизі. Цікаво, однак, що вищезгаданий трейлер і маркетингова кампанія в цілому ще не продемонстрували здатності Аякса (Сальма Хайек). Якщо допустити, що саме вона може безпосередньо спілкуватися з Небожителями, безсумнівно, у неї є й інші здібності крім названих.

Дивіться новий трейлер «Вічних» нижче:

 

06/10/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *