Патрик Стюарт не будет играть Профессора X в Киновселенной Марвел

Патрік Стюарт розповів, що зустрічався з президентом Marvel Studios Кевіном Файгі з приводу майбутнього Професора X в Кінематографічному Всесвіті Marvel.

Патрік Стюарт грав Чарльза Ксав’єра протягом 17 років, перш ніж покинути Всесвіт мутантів в отримавшему визнання критиків та глядачів «Логані» з Х’ю Джекманом у головній ролі. Як виявилося, якби не фільм Джеймса Мангольд, Патрік Стюарт, можливо, прийняв би пропозицію зіграти роль ще раз в Marvel Studios.

Граючи мутанта-телепата в семи художніх фільмах: «Люди Ікс», «Люди Ікс 2», «Люди Ікс: Остання битва», «Люди Ікс: Початок. Росомаха», «Росомаха», «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» та «Логан», Стюарт є одним з найулюбленіших акторів Голлівуду. Подібно Джекману та Іену МакКеллену з епохи Людей Ікс в студії Фокс, актор майже синонімічний ролі, яку він в кінцевому підсумку розділив з Джеймсом МакЕвоєм, що зіграв роль в перезавантаженні франшизи. Таким чином, очевидно, що глядачам було б цікаво побачити як він повторить свою роль, й навіть Файгі.

В інтерв’ю Digital Spy Стюарт розповів, що до нього звернувся президент Marvel Studios Кевін Файгі з приводу майбутнього Професора X в Кінематографічному Всесвіті Марвел. Хоча актор не підтвердив свого повернення, він стверджує, що його активно умовляють повернутися до ролі цього персонажа в майбутньому проекті. На жаль, він відмовився, пославшись на те, що вони зможуть адекватно пояснити повернення Професора Х після смерті в «Логані».

Патрик Стюарт отказался играть Профессора X в Киновселенной Марвел

Я зустрічався з Кевіном Файгі пару місяців назад, й у нас була дуже довга розмова. Ми обговорили майбутнє Мутантів в рамках Кіновсесвіту Марвел та безліч персонажів, включаючи Чарльза Ксав’єра та моє повернення до цієї ролі. Але ось у чому проблема … якби ми не зняли «Логан», то так, я, напевно, був би готовий ще раз сісти в це інвалідне крісло та стати Чарльзом Ксавьером. Але «Логан» все змінив.

З огляду на обґрунтовану відповідь Стюарта, можна з упевненістю сказати, що Джекман скаже те ж саме, припускаючи, що з ним також зв’язалися щоб повернути Росомаху. Австралійський актор неодноразово заявляв про те, що не збирається повертатися до ролі Росомахи, особливо з урахуванням того, наскільки ефектно він закінчив свою історію.

Якою б заплутаною не була мчасова шкала Людей Ікс від студії Фокс, схоже, що Marvel Studios готові додати її в Кінематографічний Всесвіт Марвел, а це означає, що вони можуть повернути деяких з акторів тієї епохи на великий екран. Незважаючи на всі промахи, у цієї франшизи був солідний акторський склад, особливо на таких важливих ролях як Професор Ікс та Магнето. Можливо, Файгі та його команда зможуть звернутися до сучасних акторів які грають цих персонажів в перезавантаженні франшизи Мутантів.

28/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *