о чем будет сокол и зимний солдат

Знімки зі зйомок «Сокіл та Зимовий солдат» показують, що серіал Marvel для Disney + продовжить розвивати події які відбулися в «Месники: Завершення».

Кінематографічний Всесвіт Марвел – одна з найвідоміших історій успіху в історії Голлівуду. КВМ це загальний всесвіт, що складається з (в даний час) 23 взаємопов’язаних фільмів і зібрав понад 22 мільярди доларів у світовому прокаті. А «Месники: Завершення» стали найкасовішим фільмом всіх часів, побивши рекорд Аватара і зібравши 2,79 мільярда доларів.

Тепер же КВМ розшириться і за рамки великих екранів, відбудеться це завдяки ряду серіалів тісно пов’язаних з фільмами. Першим стане «Сокіл та Зимовий солдат», в головних ролях якого Себастьян Стен і Ентоні Макі. Серіал розповість нам, хто буде володіти щитом Капітана Америки після Стіва Роджерса.

Фотографії, які ми публікували раніше, показують наскільки тісно серіал «Сокіл та Зимовий солдат» буде пов’язаний з подіями «Месники: Завершення»

На фотографіях представлені рекламні оголошення для саміту G20 в Нью-Йорку 2023 року, щорічної зустрічі представників найвпливовіших країн світу. Схоже, що G20 піддався нападу з боку терористів, а Капітан Америка і Зимовий солдат встануть на їх захист.

кто станет новым капитаном америка

G20 займається управлінням світовою економікою і кожен саміт присвячений певній темі. Можна з упевненістю припустити, що саміт G20 в КВМ 2023 року сфокусований на негайному і несподіваному воскресінні половини живих істот на Землі. Раніше Марвел зазнали критики за те, що вони уникали висвітлювання наслідків різних катаклізмів, які вкинули б світ у соціальний і економічний хаос. І здається, що «Сокіл та Зимовий солдат», почасти, стануть відповіддю Марвел на цю критику.

Тим часом, це додає важливий контекст в прагненні уряду США знайти нового Капітана Америку. «Людина-павук: Далеко від дому» показав, що Месники брехали світу, розказавши всім, що Стів Роджерс загинув в битві проти Таноса. Країна оплакує свого героя, і, без сумніву, політики прагнуть відтворити патріотичний символ у вигляді Капітана Америки. Сем Вілсон не стане їх остаточним вибором; він або не бажає прийняти щит, або уряд США відмовляється вірити, що він впорається. У будь-якому випадку, вони вибрали Джона Уокера – і, ймовірно, навіть не думали над тим, щоб його випробувати.

Буде цікаво побачити оновленого Зимового солдата після подій в «Месники: Завершення». Теоретично, він все ще має бути одним з найбільш розшукуваних злодіїв в світі, але він відкрито присутній на похоронах Тоні Старка. Це говорить про те, що він уклав якусь угоду, можливо він тепер змушений працювати разом з новим Капітаном Америка обраним урядом США.

06/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *