дата выхода сериала хелстром от марвел

Останній серіал Marvel для Hulu, «Хелстром», вже очікує дати своєї прем’єри. Hulu офіційно замовив і купив права на трансляцію «Хелстром» в минулому році разом з серіалом «Примарний Вершник» з Габріелем Луною в головній ролі.

Проте, «Примарний Гонщик» в результаті так і не вийшов, але «Хелстром» продовжили знімати як і планувалося. Деякий час інформація про статус зйомок зовсім пропала, але в березні зірки серіалу підтвердили, що виробництво першого сезону серіалу офіційно завершено.

Серіал розповість про Деймона (Том Остін) і Аню (Сідні Леммон) Хелстром, які вистежують найгірших з людей. Крім того, брат і сестра борються з психологічною травмою, яку їм завдав серійний вбивця їх батька. У «Хелстромі» також з’являться Елізабет Марвел, Роберт Уіздом, Джун Керрі, Аріана Герра та Ален Уй.

когда выйдет сериал хелстром от марвел

«Хелстром» вийде під час зміни концепції телевізійних шоу Marvel. Протягом багатьох років Marvel Television створювала безліч шоу, які технічно існували в рамках КВМ, але дуже рідко були пов’язані з Кіновсесвітом. Більшість з цих шоу були досить добре прийняті, особливо серіали для Netflix, такі як «Шибайголова» і «Люк Кейдж». Однак, в минулому році з’явилася новина про те, що Marvel Studios поглинає Marvel TV і планує змінити всю телевізійну концепцію.

Численні серіали, які тепер будуть виходити тільки на Disney +, в даний час знаходяться на стадії розробки, а останній серіал від Marvel TV, «Агенти Щ.И.Т.», закінчиться цього літа. «Хелстром», тим часом, спочатку розроблявся Marvel Television, але тепер знаходиться під опікою Marvel Studios.

Як раніше і повідомлялося, прем’єра «Хелстром» відбудеться на Hulu в цьому році. Крім того, серіал включений до блоку «Huluween» на каналі. А це означає, що він, швидше за все, вийде в жовтні і буде транслюватися разом з іншими тематичними Хеллоуїну серіалами, такими як «Книги крові», «Неслухняне волосся» та «Монстр-ленд».

24/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *