сериал Соколиный глаз от Марвел

Останні кілька тижнів були сповнені неясностей про долю нового серіалу про Соколине Око, а як щодо хороших новин?

По-перше, як повідомлялося раніше, не дивлячись на заперечення Дісней, серіал не відкладається. Інсайдери показують, що зйомки ведуться без будь-яких змін і серіал вийде в ефір в позначені терміни.

Крім того, з’явилися деякі подробиці про серіал, які раніше не були відомі. Ви, звичайно, чули про те, що Кейт Бішоп і Лакі – Піца пес будуть представлені в серіалі, але тепер ми дізналися про додаткових персонажів, які, як очікується, в ньому з’являться.

Згідно з інформацією з надійних джерел, в серіалі може з’явитися брат Клінта – Барні Бартон. Фанати коміксів знають його як Трікшота – завзятого ворога Соколиного Ока. Це дуже хвилююче, оскільки Трікшот також є членом Темних Месників, і його поява може ознаменувати введення в Кіновсесвіт Марвел інших учасників проекту «Громовержець» над якими студія зараз веде роботи.

Але брат Клінта не єдина проблема з якою йому доведеться зіткнутися, оскільки Трексьют Дракулас, також відомі як Трексьют Мафія, теж вводяться в серіал. Але ми думаємо, що Барні Бартон буде грати більш важливу роль, ніж вони. Трексьют Мафія швидше зіграють допоміжну роль підтримки для нового лиходія.

Марвел поки не анонсували конкретну дату виходу «Соколиного Ока». 2021 рік як і раніше залишається основним орієнтиром, і схоже робота над серіалом ведеться без будь-яких затримок.

04/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *