почему закрыли сериал Хелстром

«Хелстром», останній з серіалів Marvel для Hulu, був закритий після завершення першого сезону, оскільки Marvel прийняла рішення закрити всі проекти, які навіть побічно пов’язані з Кінематографічним Всесвітом Марвел.

Серіал розповідав про Деймона та Анну Хелстром, яких зіграли Том Остін та Сідні Леммон. Брат та сестра були дітьми відомого серійного вбивці, які намагалися вистежити гірших представників людства. Серіал брав натхнення з коміксів використовуючи тих же персонажів, але без однієї букви «Л» в їхньому прізвищы. У коміксах діти Хелстром спочатку були нащадками Сатани, але в серіалі це змінили, а також інші елементи взяті з коміксів.

Спочатку «Хелстром» повинен був стати частиною запланованої послідовності проектів Marvel для Hulu. Очолювати цей напрям повинен був Джеф Лоеб, глава нині неіснуючої Marvel TV. Свого часу Джеф відповідав за проекти Marvel для Netflix та інші об’єкти, включаючи «Агенти Щ.И.Т.», «Легіон» та «Втікачів». Всі ці проекти вже завершилися. З тих пір Marvel Television була поглинена більш великою студією, залишивши більшість проектів Marvel для показу на Disney +.

Згідно Variety, «Хелстром» стане останнім проектом Marvel, який завершить епоху Hulu, оскільки Marvel повністю переходять на Disney +. Серіал транслювався протягом одного сезону. До серіалу «Хелстром» приєднаються й «Втікачі», які продовжувались три сезони. А планований «Примарний Гонщик» так й не зрушив з мертвої точки.

выйдет ли 2 сезон сериала Хелстром

Незважаючи на те, що робота над шоу велася кілька років, «Хелстром» практично нікого не зацікавив. Глядачі з жалем дізналися, що серіал знаходиться в окремій реальності від КВМ, що ще більше відштовхнуло фанатів Марвел. А погані відгуки критиків безумовно не допомогли ситуації. Багато хто говорив, що серіал позбавив персонажів того, що робило їх особливим в коміксах Марвел. А оскільки студія хотіла, щоб всі їхні персонажі перебували в одному всесвіті, проект навряд чи міг би стати популярним або інтегруватися в КВМ.

В даний час Marvel планують випустити 10 серіалів в рамках Кінематографічного Всесвіту Марвел протягом наступних кількох років, й всі вони будуть виходити на Disney +. А з огляду на скасування своїх серіалів на Netflix, Marvel не проявляє особливого інтересу до продовження проектів які існують за межами КВМ або які практично не пов’язані з нею.

«Хелстром» не став винятком. Це був продукт епохи, коли Marvel були менш централізовані й, отже, менш зосереджені на своїй загальній меті. Тепер, коли всі їхні проекти об’єднуються в єдиний цілісний всесвіт, на телебаченні та на великому екрані, у студії немає часу й грошей на проекти, які не можуть бути використані для формування Кіновсесвіту Марвел.

17/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *