Релиз Стражей Галактики 3 утвержден на 2023 год

Під час Дня інвестора Дісней підтвердили, що фільм Джеймса Ганна «Вартові Галактики 3» вийде в кінотеатрах в 2023 році.

Коли в 2014 році вийшов перший фільм «Вартові Галактики», для Marvel Studios це було чимось на зразок ризику. Проте, Джеймс Ганн створив душевний та гумористичний блокбастер, який в одну мить перетворив маловідомий комікс в культову команду. «Вартові Галактики» стали невід’ємною субфраншизею для КВМ, а друга частина яка вийшла в 2017 році стала ще більшим хітом, проклавши шлях для третього фільму.

Був момент, коли «Вартові Галактики 3» повинні були запускати 4 Фазу КВМ, але ці плани змінилися, коли Ганн був звільнений з проекту. Врешті-решт він був повторно прийнятий на роботу, але раніше він присвятив себе створенню «Загону самогубців» для Warner Bros. Це означало, що «Вартові Галактики 3» були відкладені на другий план, що давало Ганну час для завершення свого фільму DC. Але тепер глядачі знають, коли вийде фільм.

На Дні інвестора Disney було оголошено, що «Вартові Галактики 3» вийдуть в кінотеатри в 2023 році. Це було пов’язано з підтвердженням того, що Ганн керуватиме проектом «Вартових Галактики. Спеціальний святковий випуск», прем’єра якого відбудеться на Disney + в 2022 році.

когда выйдет Стражи Галактики 3

Marvel вже склали повний список фільмів, які вийдуть в найближчі пару років, починаючи з «Чорної вдови» в травні 2021 року. Але студії довелося трохи змінити склад своєї 4 Фази через тривалу пандемію коронавіруса. Оскільки багато великих проектів Marvel перенесені на кінець 2022 року, логічно, що команда Вартових Галактики перенесена на 2023 рік.

Ганн повідомив, що вже закінчив сценарій «Вартових Галактики 3», й це дає йому достатньо часу для роботи над основними зйомками та пост-продакшном. Важливо пам’ятати, що він все ще завершує роботу над «Загін самогубців», який вийде не раніше серпня 2021 року. Як повідомляється, зйомки «Вартових Галактики 3» розпочнуться в кінці 2021 року.

Marvel не підтвердили дату виходу «Вартові Галактики 3», але літня прем’єра є найбільш підходящою. «Вартові Галактики 2» виявилися величезним успіхом, тому Marvel може спробувати повторити його. Проте, приємно бачити, що «Вартові Галактики 3» повертаються в потрібне русло.

11/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *