Марвел виноваты в том что Дэдпул 3 все еще не вышел

Творець Дедпула Роб Лайфілд вважає, що Marvel винні в затримці виходу фільму і повинні надати Райану Рейнольдсу повну свободу дій під час зйомок «Дедпул 3», якщо і коли вони почнуться.

Лайфілд в 1991 році спільно з письменником Фабіаном Нікеза створили неймовірно популярного персонажа, що розбиває четверту стіну. Творець Дедпула недавно висловив своє розчарування з приводу того, що Marvel до сих пір не зробили нічого для створення «Дедпул 3».

Успіх Дедпула на великому екрані можна пояснити двома основними факторами. Акторська гра Райана Рейнольдса, який бездоганно передав характер персонажа, і той факт, що коміксна особистість Дедпула з рейтингом R (17+) не була пом’якшена, щоб зробити персонажа більш прийнятним PG-13 (13+). Але спеціально для глядачів у віці 13+ була створена відредагована версія «Дедпул 2» під назвою «Жив-був Дедпул».

Марвел винят в том что Дэдпул 3 не вышел

Коли в 2016 році був випущений перший «Дедпул», він встановив рекорд касових зборів як кращий фільм з рейтингом R за всю історію. «Дедпул 2» який був випущений два роки по тому, також отримав рейтинг R і також мав величезний успіх у прокаті. Райан Рейнольдс взяв участь в створеннісценарію другої частини разом з Реттом Різом та Полом Верніком. Після «Дедпул 2» пройшло два роки і Disney купив Fox, таким чином купивши права на Дедпула, але будь-які плани щодо «Дедпул 3» залишаються загадкою навіть для самого Лайфілда.

В інтерв’ю io9.com Роб Лайфілд підтвердив свою ранню заяву про те, що Marvel винні в тому, що «Дедпул 3» ще не вийшов. Однак він також пояснив, що він просто реально дивиться на поточну ситуацію. Дедпул просто не цікавий студії в зв’язку з її пріоритетними планами на 4 Фазу Marvel, і Лайфільд вважає, що пройдуть роки, перш ніж ми знову побачимо Дедпула на великому екрані. Проте, коли «Дедпул 3» нарешті надійде у виробництво, у Роба Лайфілда є досить чітке уявлення про те, хто повинен бути відповідальним за його зйомки.

Моя думка, Райан Рейнольдс повинен керувати процесом зйомок або просто повністю отримати контроль над зйомками … Навіть аж до підбору персонажів … Дайте йому можливість проявити свій геній, придумати сценарій і реалізувати його. Якщо людей цікавить моя думка, то ось вона … Просто, будь ласка, не керуй цим хлопцем, дайте йому повну свободу дій і він вас не розчарує.

19/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *