Сага Бесконечности Марвел за 2 минуты

Новий фанатський ролик об’єднав в собі всю Сагу Нескінченності Марвел в двох хвилинах. Навіть якщо вам не подобаються фільми подібного жанру, всі ви чули про Marvel і про їх Кінематографічний Всесвіт Марвел. На поточний момент в КВМ налічується 23 фільми, у яких було представлено десятки або навіть сотні супергероїв за одинадцять років її існування.

Marvel Studios і Paramount Pictures поклали початок Всесвіту з виходом «Залізної Людини» в 2008 році, який багато шанувальників і критиків до сих пір вважають одним з кращих фільмів КВМ. Дісней зробили КВМ ще більш прибутковою, коли купили Marvel Studios за більш ніж 4 мільярди доларів в 2009 році.

Першим фільмом КВМ, який вийшов під керівництвом студії Disney, стали «Месники» в 2012 році, які було одним з найбільш очікуваних фільмів року. За 11 років існування в КВМ були як хіти, так і відверто слабкі фільми, але всі вони були міцно пов’язані між собою одним Всесвітом і в кінцевому підсумку призвели до подій «Месники: Завершення».

Gugga Leunnam недавно поділився своїм фанатським роликом під назвою «A Ride Through the MCU Action Vol. 5 », який охоплює всі 23 фільми Кінематографічного Всесвіту Marvel. Ролик містить не тільки деякі з найбільш знакових подій Кіновсесвіту Марвел, але також і справжні трагедії, за якими шанувальники Марвел спостерігали останні одинадцять років.

Не дивлячись на те, що Сага Нескінченності підійшла до кінця, КВМ не зникає. Дісней анонсували вісім фільмів які будуть випущені в період до 2022 року. Чорна вдова, Людина-павук, Тор, Доктор Стрендж, Чорна пантера і Капітан Марвел отримають нові сольні фільми в 4 Фазі, але Дісней також планують додати Вічних і Шанг-Чі в КВМ в наступному році.

Disney також планують показати фанатам кілька телевізійних сереіалів від Marvel, одні з яких «Жінка-Халк» і «Ванда/Віжн». Також студія планує зайняти нішу і анімаційних мультсеріалів за допомогою «Що якщо…?». В цілому можна стверджувати, що жанр супергеройського кіно зникне не скоро.

15/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *