Что известно о сериале Ванда Вижн

Ми зібрали все, що відомо про серіал «Ванда/Віжн», включаючи акторський склад, сюжет і дату випуску.

«Ванда/Віжн» один з п’яти нових серіалів, які Marvel знімають для сервісу Disney +, запущеного в кінці 2019 року.

Серіал «Ванда/Віжн» був анонсований в квітні 2019 року, разом з іншими серіалами Марвел на Disney +, такими як «Сокіл та Зимовий солдат», «Локі», «Що якщо …» і «Соколине Око». Серіал складатиметься з шести епізодів, кожен з яких триватиме годину. Один з найбільш інтригуючих моментів «Ванда/Віжн» полягає в тому, що події відбудуться після «Месники: Завершення», але будуть включати вставки з 1950-х років. Це, безумовно, буде історія про Багряну відьму і Віжена, двох персонажів КВМ, які не отримали можливість подорожувати в часі в подіях Завершення. У «Ванда/Віжн» покажуть події пов’язані з «Капітана Марвел 2» і «Доктор Стрендж: В мультивсесвіті божевілля».

Серіал, присвячений виключно Багряній Відьмі і Віжену, буде розповідати про наслідки викликані у фільмі «Месники: Війна Нескінченності», в результаті якої обидва герої загинули від рук Таноса. Ми зможемо побачити як ці двоє відновлюють свої відносини і своє життя. Удвічі буде цікаво подивитися, як вони розвиваються як персонажі і які нові пригоди будуть на їхньому шляху. А тепер ми розповімо вам про все, що ми знаємо про серіал «Ванда/Віжн».

Елізабет Олсен і Пол Беттані повернуться

Элизабет Олсен и Пол Беттани Ванда/Вижн

Пол Беттані і Елізабет Олсен знову виконають свої ролі Віжена і Багряної Відьми в серіалі «Ванда/Віжн» Підтвердження про їх повернення було анонсовано в квітні 2019 року, коли повідомили про п’ять серіалів, які Marvel збирається зробити для потокового сервісу Disney +. Олсен підтвердила, що продовжить грати Багряну Відьму і в майбутніх фільмах КВМ. Залежно від того, коли Віжен повернеться з мертвих, Беттані зможе зіграти його і в інших фільмах 4 і 5 Фази.

Беттані був частиною КВМ з самого початку 1 Фази з «Залізної людини» 2008 року. Спочатку він був голосом системи штучного інтелекту Тоні Старка Джарвіса. Він продовжував озвучувати Джарвіса аж до «Месників: Ери Альтрон» 2015 року, коли він перетворився в Віжена після того, як Тоні і Беннер завантажили Джарвіса в фізичну форму і оживили його за допомогою Каменя розуму. Перша поява Олсен в КВМ відбулося в сцені після титрів в «Перший месник: Друга війна», яка представила нам червону Відьму, її брата Ртуть і Альтрона. Відносини між Багряною Відьмою і Віженом поступово переросли в щось більше і вони закохалися одне в одного.

Відносини між Віженом і Багряною Відьмою будуть розвиватися

Элизабет Олсен и Пол Беттани Ванда Вижн

У серіалі «Ванда/Віжн» буде переглянута смерть Віжена під час подій в КВМ, так як Пол Беттані повернеться на знімальний майданчик. У подіях КВМ Танос вбив Віжена, щоб Титан міг забрати Камінь Розуму з його голови. Оскільки Віжен помер до атаки Таноса в кінці Війни Нескінченності, його смерть вважається остаточною, на відміну від Червоної Відьми, яка зникла через клацання і була повернута в кінці «Месників: Завершення». Так як «Ванда/Віжн» розповість про події після «Месники: Завершення», повернення Віжена призведе до серйозної зміни хронології подій в КВМ, які неминуче будуть в центрі уваги серіалу.

Нам не розповіли, як саме Віжен повернеться в «Ванда/Віжн». Під час презентації Marvel в Сан-Дієго на Comic-Con в 2019 році керівник студії Кевін Файг розповідав, що серіал буде «несхожим на те, що ми робили раніше», а зірка серіалу Елізабет Олсен натякнула: «Ми будемо дивними, загадковими і ми будемо сповнені сюрпризів». Якщо брати до уваги ці натяки, існує безліч способів повернути Віжена. З огляду на те, що сили Багряної Відьми отримані з Каменя Нескінченності, вона могла б спробувати створити Віжена сама. Як варіант, повернення Віжена могло бути пов’язано з його перенесенням з іншого всесвіту, вміння доступне Багряній Ведьмі після об’єднання з Доктором Стрендж, і відвідування мультивсесвіту разом з ним.

У «Ванда/Віжн» нам покажуть Моніку Рембо

Моника Рэмбо Ванда Вижн

Моніка Рембо з’явиться в «Ванда/Віжн», яку зіграє Тейона Перріс. Новини про кастинг Перріс були підтверджені в Сан-Дієго на Comic-Con під час презентації Marvel 4 Фази. З огляду на кастинг Перріс і той факт, що «Ванда/Віжн» продовжать події «Месники: Завершення», глядачі побачать Моніку вже дорослою. Участь Моніки в «Ванда/Віжн» стане її дебютом в КВМ і вона буде з’являтися в подальшому в Фазі 4 і Фазі 5. Це має сенс, оскільки «Капітан Марвел 2», ймовірно, буде частиною 5 Фази КВМ, а у Моніки Рембо спільна історія з Керол Денверс.

У Marvel Comics Моніка стала супергероєм після того, як підпала під вплив космічної енергії. Аварія сталася під час патрулювання, вона була лейтенантом, гавані Нового Орлеана, що робить Моніку одним з багатьох звичайних громадян, які стали супергероями, звичайне явище в коміксах. ЗМІ дали їй ім’я Капітан Марвел, але в коміксах вона отримувала різні імена, включаючи Фотон і Спектрум. Сили Моніки складаються з надлюдської швидкості, сили, невидимості і польоту, а також здатності проходити крізь будь-який об’єкт і випромінювати енергію (вона може також перетворити себе в будь-яку енергію в межах електромагнітного спектра). Завдяки своїм вмінням вона безсмертна, не старіє і не хворіє.

Дарсі Льюїс і Джиммі Ву також будуть частиною «Ванда/Віжн»

Дарси Льюис и Джимми Ву Ванда Вижн

Крім Моніки Рембо в серіалі з’являться ще два персонажі КВМ. Кет Деннінгс знову зіграє роль Дарсі Льюїс з фільмів про Тора, що має сенс, оскільки її бос Джейн Фостер також повернулася в КВМ. Крім того, Рендалл Парк знову зіграє агента ФБР Джиммі Ву, який відповідав за умовно-дострокове звільнення Скотта Ленга у фільмі «Людина-мураха і Оса». Поки неясно, яку роль ці персонжі зіграють в «Ванда/Віжн».

«Ванда/Віжн» об’єднують з «Доктором Стренджем 2»

Ванда Вижн объединяют с Доктором Стрэнджем 2

Багряна Відьма з’явиться в «Доктор Стрендж: В мультивсесвіті божевілля». Цей факт був підтверджений під час презентації Marvel в Сан-Дієго на Comic-Con в 2019 році, але було мало інформації про те, яку роль вона зіграє в наступній пригоді доктора Стренджа. Також було підтверджено, що події «Ванда / Віжн» будуть безпосередньо пов’язані з «Доктором Стренджем 2», але, як і очікувалося, подальші подробиці не були опубліковані.

Незважаючи на те, що відомості про зв’язки між «Ванда Віжн» і «Доктор Стрендж 2» поки не відомі, неважко зрозуміти, чому ці двоє будуть пов’язані між собою. Багряна Відьма має неймовірні магічні здібності, які досить сильні, щоб перемогти таких супротивників, як Танос. На жаль, у неї просто не було достатньої кількості часу на екрані, щоб розвинути ці здібності або використовувати їх поза битви. Таким чином, можливість побачити її сили разом з Доктором Стрендж, також відомим як Магістр Містичних Мистецтв, дасть Багряній Ведьме такий необхідний розвиток персонажа.

Дата виходу «Ванда/Віжн»

Дата выхода Ванда Вижн

Прем’єра «Ванда/Віжн» відбудеться на Disney + в грудні 2020 року, але точна дата поки не була підтверджена. Спочатку серіал планували випустити навесні 2021 року, і припускали, що він вийде разом з «Доктор Стрендж: В мультивсесвіті божевілля». Проте, тепер розрив між фільмами буде набагато більше. «Ванда/Віжн» один з п’яти серіалів Marvel, прем’єра яких відбудеться на Disney + протягом року і безпосередньо пов’язан з іншими фільмами КВМ. У випадку з «Ванда/Віжн» це зв’язок з «Доктором Стренджем 2».

11/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *