Кто такой Детлок Марвел

Виконавчий продюсер Малкольм Спеллман хоче перезавантажити свого улюбленого персонажа Детлока після його першої появи в «Агентах Щ.И.Т.а».

Також відомий як Детлок Руйнівник, супер-кіборг з’являлися в коміксах в різних формах і видах протягом багатьох років. Зазвичай їм ставали смертельно поранені персонажі, яких реанімували і посилювали за допомогою передових кібернетичних технологій.

Детлок з’являвся в Кінематографічному Всесвіті Marvel і раніше, персонаж був невід’ємною частиною першого сезону серіалу «Агенти Щ.И.Т.а» ще в 2013 році. Детлок з’явився в образі Майка Петерсона (Дж. Аугуст Річардс), звичайної людини, яка в пілотному епізоді придбала надлюдську силу завдяки Екстремісу. Смертельно поранений під час однієї з місій Щ.И.Т.а, він був схоплений Проектом Сороконіжка (вони ж ГІДРА) і перетворився в кіборга-вбивцю. Після того, як він був звільнений від контролю Гідри, Детлок став союзником Коулсона (Кларк Грегг) і його команди в більш пізніх сезонах.

Детлока хотят вернуть в Киновселенную Марвел

«Агенти Щ.И.Т.» успішно адаптували сюжетну лінію Детлока в першому сезоні, представивши персонажа і звернувши увагу тисяч нових шанувальників на супергероя кіборга. Тепер, схоже, Спеллман хоче додати в КВМ абсолютно нову версію Детлока. В інтерв’ю з Heroic Hollywood головний сценарист і виконавчий продюсер «Сокола та Зимового солдата» заявив, що Детлок був єдиним персонажем, про якого він хотів би зняти наступний серіал.

Моїм улюбленим персонажем, персонажем, про якого я найбільше хотів би зняти серіал, буде Детлок. Але це потрібно зробити вчасно і зробити продуманий сюжет.

Спеллман також пояснив, що його цікавив Детлок відмінний від версії персонажа в «Агентах Щ.И.Т.а». З огляду на те, що в даний час серіал розгалужується на іншу мчасову шкалу, відмінну від Кіновсесвіту Марвел, введення в гру нового Детлока, ймовірно, не буде великою проблемою. Особливо з урахуванням того, що «Сокіл та Зимовий солдат» розповість про те, хто займе роль Капітана Америки.

Після «Сокола та Зимового солдата» на Disney + в найближчі кілька років з’являться приголомшливі одинадцять серіалів Marvel, що знаходяться на різних стадіях розробки. Це може означати, що поки абсолютно немає вільного місця для будь-якої адаптації Детлока, але Всесвіт Marvel на даний момент настільки величезний, що є нескінченні сюжетні можливості, де потенційно може з’явитися кіборг вбивця, будь то в його власному серіалі або в якості другорядного персонажа в одному з нових або існуючих проектів.

23/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *