Сокол и Зимний Солдат в новом сериале могут быть врагами

За словами зірки серіалу Ентоні Макі, відносини між Семом Вілсоном і Бакі Барнсом на старті серіалу «Сокол та Зимовий солдат» будуть далекі від дружніх.

Після рішення Стіва Роджерса повернутися в 1940-і роки і жити разом з Пеггі Картер, Соколу і Зимовому солдату належить стати близькими друзями. Сем і Баки пристосовуються до життя без нього і борються з новими загрозами. Шанувальники фільмів знають, що відносини Сема і Бакі ніколи не були дружніми, так як при першій їх зустрічі Бакі все ще був вбивцею з промитими гідрою мізками. Навіть після того, як Баки зумів позбутися блокування розуму, вони з Семом часто сварилися.

У серпні, разом з виходом серіалу «Сокіл та Зимовий солдат», очікуванню фанатів прийде кінець. Це буде перший серіал від Marvel, прем’єра якої відбудеться на Disney +, тому від нього очікують досить багато чого. На додаток до Макі і Стена, в «Сокіл та Зимовий солдат» з’являться Емілі Ван Кемп в ролі Шарон Картер і Даніель Брюль в ролі Барона Земо, яких в останній раз бачили в «Перший месник: Громадянська війна».

Розмовляючи з Rotten Tomatoes TV про другий сезон «Видозміненого вуглецю» на Netflix, Макиі трохи відкрив таємницю того, що нам очікувати від «Сокола та Зимового солдата». Він розповів, що серіал Marvel на Disney + буде сильно відрізнятися від фільмів, тому що фанати отримають можливість проводити більше часу з персонажами. Потім Макі пояснив, що це буде означати для Сема і Баки, сказавши:

Отже, щодо «Сокола проти Зимового солдата», Себастіан Стен і я, ми дійсно будемо розвивати відносини між персонажами, і ви побачите до чого це призведе. Ви знаєте, що персонажі ніколи не були справжніми друзями. І ми до сих пір дуже далекі від дружби.

Сокол против Зимнего Солдата

Незважаючи на те, що Сем і Баки не дружать, їм необхідно навчитися працювати разом без керівництва Стіва, оскільки вони зіткнутися з новими ворогами. Відродження Земо створить безліч проблем новій команді, хоча деякі задаються питанням, чи буде він взагалі лиходієм серіалу, побачивши, що Бакі відмовився стріляти в Земо під час презентації серіалу. Крім того, в КВМ з’явився новий Капітан Америка, у якого можуть виникнути проблеми з Семом, для якого Стів буде єдиним справжнім Капітаном.

Забавно помітити, що Макі назвав серіал «Сокіл проти Зимового солдата», як би підкреслюючи, наскільки ворожими можуть бути відносини між персонажами. Звичайно, багато що може змінитися за шість епізодів, і між ними може виникнути справжня дружба, оскільки вони будуть битися пліч-о-пліч. Але, швидше за все, їх партнерство буде супроводжуватися неабиякою кількістю сварок, а з огляду на те, наскільки фанатам сподобалося бачити їх підколки на адресу один одного у фільмах, це може бути правдою.

01/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *