Что такое Секретное вторжение

Адаптація «Секретного вторгнення», сюжетної лінії Marvel Comics, в якій герої та лиходії викриті як замасковані інопланетні агенти, виходить у вигляді серіалу на Disney +. Дата виходу поки не озвучена, але Кевін Файгі підтвердив, що в серіалі повернуться Семюел Л. Джексон в ролі Ніка Ф’юрі та Бен Мендельсон в ролі Талоса.

З тих пір як Скрулли були введені в КВМ за допомогою «Капітан Марвел», фанати Marvel Comics практично відразу вгадали, що рано чи пізно буде знята адаптація коміксу «Секретне вторгнення». Це здавалося майже очевидним після виходу «Людина-павука: Далеко від дому», який закінчився тим, що підлеглі Ніка Ф’юрі, з якими працював Пітер Паркер, насправді були замаскованим генералом Скруллов Талосом та його дружиною Сорен.

Хоча Скрулли з КВМ відрізняються від своїх побратимів з коміксів, «Секретне вторгнення» все ж буде досить легко адаптувати для Кіновсесвіту Марвел. У порівнянні з іншими сюжетними лініями Marvel Comics, які вже були адаптовані для великого екрану, наприклад «Громадянська війна», потрібно буде створити відносно небагато сюжетних поворотів для екранізації цього коміксу.

«Секретне вторгнення» в коміксах Марвел

Секретное вторжение в комиксах Марвел

Скрулли були частиною історії коміксів Marvel ще до того як з’явилися Месники. Інопланетна раса вперше з’явилася в коміксі «Fantastic Four #2», де Ріду Річардсу вдалося зірвати першу спробу Скруллів вторгнутися на Землю шляхом відкритого завоювання, загіпнотизувавши Скруллів та змусивши їх повірити в те, що вони корови. Другий раз Скрулли стали більш суттєвою загрозою, коли у війні з Кріі Земля опинилася під перехресним вогнем між двома імперіями. Це призвело до того, що Імперія Скруллів опинилася на межі знищення, так як їх рідний світ був поглинений Галактусом Пожирачем Світів, що в кінцевому підсумку підготувало ґрунт для «Секретного вторгнення», одного з наймасштабніших кросоверів Marvel Comics 2008 року.

Після руйнування їхнього рідного світу, Скрулли перейшли під владу Веранке, принцеси яка передбачила катастрофу на основі древнього пророцтва в одній з їх священних книг, яке, мабуть, пророкувало прихід Галактуса. Веранке ув’язнив колишній імператор, який був скинутий коли стало відомо про попередження Веранке. Зведена на трон Імператриця Вернаке постановила, що Скрулли будуть слідувати шляхом визначеним пророцтвом, в якому говорилося, що Скрулли прийдуть до досягнення нових висот проголосивши «блакитний світ» своїм новим домом. Припускаючи, що цим світом була Земля, Веранке запропонувала сміливий план, згідно з яким Скрулли будуть використовувати свої здібності змінювати вигляд щоб викрасти та замінити ключові фігури земної еліти, включаючи супергероїв.

Щоб досягти цього агенти Скруллів пройшли спеціальну підготовку та біологічні удосконалення, які зробили їх схованими для психічного сканування або будь-яких інших засобів за допомогою яких герої Землі могли б відрізнити агента Скруллів від людини. Удосконалення були настільки сильними, що багато агентів не усвідомлювали свою природу як Скруллів, повертаючись до своєї первісної особистості тільки тоді, коли їм звучала ключова фраза. Тільки після смерті Скрулли поверталися до своєї природної формі. Це призвело до сильної параної та суперечки серед супергероїв, так як вони не могли зрозуміти хто є секретним агентом Скруллів, а хто ні.

Наслідки «Секретного вторгнення»

Последствия Секретного вторжения

Результатом «Секретного вторгнення» стало те, що герої Землі, вже розділені після подій Громадянської війни, стали ще більш пригніченими. Кілька героїв, які були викрадені й замінені, були повернуті на Землю щоб виявити, що їх життя радикально змінилася в результаті вибору зробленого їхніми двійниками. Мабуть, найболючішим прикладом цього була Пересмішниця, яка була викрадена коли намагалася примиритися зі своїм чоловіком Яструбом, а повернувшись виявила, що її двійник Скруллів помер рятуючи життя її чоловіка, який вже оплакував її.

Єдиною людиною який отримав вигоду від «Секретного вторгнення» був один з лиходіїв Землі, Норман Осборн. Багатий бізнесмен, найбільш відомий фанатам Людини-павука як таємна особистість Зеленого гобліна, зумів переробити вкрадені знання Скруллів щоб розробити зброю необхідну для вбивства непереможною Веранке, та зняв це на камеру на очах у всього світу. Осборну вдалося роздобути цілий статок від агенства Щ.И.Т. та Месників продавши їм цю технологію після того, як з’ясувалося, що вони не помітили наближення «Секретного вторгнення». Також Норман очолив нові миротворчі сили під назвою МОЛОТ, які замінили Щ.И.Т.. Звісно, все це було частиною більш зловісніть планів Осборна щодо подальшого поділу всіх команд супергероїв Marvel та отримання більшого багатства й влади.

Як КВМ представить «Секретне вторгнення»

Как КВМ представит Секретное вторжение

Капітан Марвел додала в КВМ ряд фактів, що мають відношення до прямої адаптації сюжетної лінії «Секретного вторгнення». Головним з них було те, що рідний світ Скруллів був зруйнований, хоча винні були Кріі а не Галактус Пожирач Світів. Це змусило виживших Скруллів, яких налічувалося кілька тисяч розкиданих по галактиці, використовувати свої сили щоб злитися з іншими расами та почати нове життя в інших світах. Це зіграло роль в пропаганді Імперії Кріі, яка зображала Скруллів як підступну расу яка прагнула завоювати інші цивілізації зсередини. «Людина-павук: Далеко від дому» допоміг Капітану Марвел показати хто такі Скрулли, коли Талос випадково показав своє обличчя Ніку Ф’юрі, що побічно підняло питання про те, скільки неприємностей може завдати саботажник маючи здібності Скруллів.

Можливий сюжет «Секретного вторгнення» в КВМ

сюжет Секретного вторжения в КВМ

Найпростіший спосіб адаптувати сюжет «Секретного вторгнення» для КВМ – це показати, що раса ізгоїв Скруллів, невідома Талосу та його послідовникам, на Землі дійсно займається тим, у чому Кріі звинувачували їх. Ними може керувати фанатик схожий на імператрицю Веранке з коміксів, але схоже, що Дісней проігнорує сюжетну лінію пророцтва, побоюючись образити віруючих. Однак, незалежно від того проваджені їх мотиви пророцтвом або простим виживанням, це створить цікавий конфлікт для Талоса, який буде розділений між його відданістю своїй расі та тим, що може бути краще для них, а також відданістю Ніку Ф’юрі та організації яка допомогла йому й його людям у скрутну хвилину.

Наслідки «Секретного вторгнення» можуть виявитися ще більш цікавими в залежності від того, наскільки серйозно Marvel Studios будуть дотримується коміксів. Хоча в КВМ немає такої організації як Іллюмінати, аналогічна група могла б виникнути незважаючи на відсутність Тоні Старка і Т’Чалли, та її можна було б використовувати для появи Ріда Річардса перед новим фільмом «Фантастична четвірка». Менш ймовірна теорія полягає в тому, що «Секретне вторгнення» може додати Нормана Осборна як лиходія, що витягує вигоду з технологій які залишилися після смерті Тоні Старка. Він також може повернути мертвих героїв, таких як Чорна Вдова, які, як може бути з’ясовано, були агентами Скруллів, але це здається малоймовірним, оскільки КВМ в значній мірі уникав воскресінь, якщо не враховувати скасування дій Таноса.

21/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *