Стала известна дата начала съемок Черная Пантера 2

Знімальна команда сподівається розпочати зйомки «Чорна Пантера 2» на початку 2021 року. Після того, як перша «Чорна пантера» зібрала рекордні касові збори і стала першим фільмом за коміксами, який був номінований на «Кращий фільм», було неминуче, що продовження буде.

Marvel офіційно підтвердили «Чорну пантеру 2» на Comic-Con Сан-Дієго в 2019, а датою релізу призначили травень 2022 року.

Через пандемію коронавіруса, Disney, як і будь-яка інша студія, значно змінили свій план з випуску фільмів. Цим змінам піддалися практично всі фільми 4 Фази, але вихід «Чорної Пантери 2» залишився без змін, хоч багато хто і сумнівається, що зйомки почнуться вчасно.

Але днями, згідно з інформацією знайденої в Production List, «Чорна Пантера 2» почнуть знімати в березні 2021 року в Австралії. На доказ ми знайшли фото яке підтверджує цю інформацію:

дата начала съемок Черная Пантера 2

Не дивлячись на те, що через коронавірус багато голлівудських студій були змушені заморозити виробництва, ми не втрачаємо надії на те, що до 2021 року все налагодиться, і «Чорна Пантера 2» почнуть знімати вчасно.

17/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *