когда выйдет сериал Локи от Марвел

Перший трейлер серіалу «Локі» від Marvel для Disney + підтвердив існування нової часової шкали в КВМ завдяки ролі титульного бога в «Завершенні».

Том Хіддлстон вперше зіграв роль бога пустощів та підступності Локі у фільмі 2011 року «Тор» й завдяки своїм наступним появам в різних фільмах став фаворитом фанатів в КВМ. Хоча Локі й загинув від рук Таноса в «Месники: Війна нескінченності», в «Завершенні» Локі з альтернативного Всесвіту втік кудись у часі та просторі прихопивши з собою Тессеракт.

Це підготувало грунт для «Локі», третього серіалу Marvel, прем’єра якого намічена на Disney + в наступному році. Зустріч фанатів з Локі після його втечі в «Завершенні» відбудеться під час затримання бога підступності організацією УЧВ (TVA), також відомої як Управління Часовими Відхиленнями (Time Variance Authority).

В даний час мало що відомо про сюжет «Локі», хоча з’ясувалося, що в ньому також будуть зніматися Оуен Вілсон, Гугу Мбата-Роу, Софі Ді Мартіно, Вунмі Моссак та Річард Грант. Зйомки були запущені на початку цього року, хоч й були ненадовго перервані пандемією коронавіруса.

Під час масштабного заходу Disney, присвяченому Дню інвестора, директор Marvel Кевін Файгі показав перший трейлер «Локі», прем’єра якого відбудеться в травні 2021 року. У ролику показано де Локі опинився після «Завершення», й підтверджується, що він створив розгалужену часову шкалу.

Під час презентації Файгі назвав «Локі» кримінальним трилером, та що Локі буде втягнутий в ще більший конфлікт. Що саме це тягне за собою ще належить побачити, але деякі речі зрозумілі вже зараз. Локі, стрибаючи в часі, викличе безліч проблем з Управлінням Часовими Відхиленнями, а коли він потрапляє в полон, він якось приєднується до них як співробітник.

Можливо, найцікавіше відбувається ближче до кінця, коли Локі заявляє: «Брат, Хеймдалль, тобі краще бути готовим». Протягом деякого часу фанати задавалися питанням, чи повернеться Локі в «Тор: Кохання та грім», а ця фраза виразно передбачає, що він це зробить.

16/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *