В сериале Секретное Вторжение Капитан Марвел может стать злодеем

Серіал «Секретне вторгнення» від Marvel буде присвячений вторгненню скруллів ізгоїв на Землю, що може також торкнутися минулого Капітана Марвела в більш злочинницькому світлі як члена команди мисливців Кріі.

Минуле Керол Денверс, як солдата армії Кріі яка билася зі Скруллами, матиме набагато більше наслідків ніж в «Капітан Марвел». У фільмі Керол нарешті побачила Кріі як агресорів нападників на біженців Скруллів, а її спроби допомогти їм, можливо, не вистачило щоб обілити її репутацію вбивці в очах деяких фракцій. «Секретне Вторгнення» збирається розповісти більше про зміни у Всесвіті й буде складно уникнути перетворення Капітана Марвела в лиходія в Кінематографічному Всесвіті Марвел.

У «Секретному Вторгненні» адаптують сюжет з коміксів якому Скрулли планували вторгнення на Землю після руйнування їхнього рідного світу. Вони використали свої здібності до зміни вигляду щоб замінити собою ключових фігур людства, включаючи супергероїв. Деякі з цих замін навіть не знали про свою істинну природу Скруллів, поки не були активовані кодовою фразою. У центрі уваги шоу буде розбійна фракція Скруллів, а Нік Ф’юрі та Скрулли Талоса знову з’являться на екранах.

Кінематографічний Всесвіт Марвел вже вніс безліч змін в передісторію Скруллів з коміксів які вплинуть на «Секретне Вторгнення». Наприклад, відповідальність за руйнування їхнього рідного світу взлі на себе Кріі, а не на Пожирача планет Галактуса. Мотивацією для вторгнення в коміксах було пророцтво, яке нібито передбачило пришестя Галактуса, але це повинно змінитися для серіалу, тому що Галактус ще не з’явився в Марвел.

Сюжет сериала Секретное Вторжение от Марвел

Капітан Марвел була активним офіцером Зоряних сил Кріі під час війни зі Скруллами, й деякі Скрулли могли покласти на неї відповідальність за все, що Кріі робили поки вона працювала з ними, аж до військових злочинів. Хоча Керол також стала жертвою маніпуляцій Кріі, немає ніякої гарантії, що всі Скрулли сприймуть це як правду.

Коли Капітан Марвел повернулася на Землю й стала одним з її найбільших героїв, це також могло радикалізувати Скруллів проти Землі. Велика частина передісторії Капітана Марвел під час Війни Кріі та Скруллів невідома, тому у Скруллів може бути ще більше вагомих причин затамувати на неї образу яку покаже «Секретне Вторгнення».

У «Секретного Вторгнення» також є шанс розібратися й з моральними труднощами передісторії Капітана Марвел. Хоч Керол Денверс й трималася в невіданні та використовувалася Кріі, вона все ж брала участь в надзвичайно жорстокій війни, яка коштувала Скруллам їх планети й зробила з них біженців. З тих пір як вона вперше об’єдналася з Талосом, Капітан Марвел намагалася виправити помилки свого минулого, але цього може бути недостатньо. Капітан Марвел може зараз й бореться зі справжніми ворогами Скруллів, але в «Секретному Вторгненні» вона безумовно не буде героєм для інших Скруллів.

06/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *