Ник Фьюри вернется в Марвел

Нова порція фотографій зі зйомок «Секретного вторгнення» від Marvel підтвердила повернення Семюеля Л. Джексона в ролі Ніка Ф’юрі до Кінематографічного Всесвіту Marvel.

Розширивши Кіновсесвіт Марвел за допомогою серіалів для Disney+, Marvel Studios не планують найближчим часом уповільнюватися і запустять низку нових проектів запланованих для платформи. Одним із майбутніх серіалів є «Секретне вторгнення», в якому Семюель Л. Джексон очолить проект разом із Скруллом Талосом Бена Мендельсона.

Ходили чутки, що «Секретне вторгнення», офіційно оголошене на Disney Investor Day 2020, стане історією присвяченою Ніку Ф’юрі. Але, хоча персонаж і буде в центрі історії, глядачі можуть очікувати, що серіал буде більшим, оскільки потенційно може закласти основу для масштабного кросовера «Секретні війни». Проект зібрав вражаючий акторський склад, до якого увійшли Олівія Колман, Кінгслі Бен-Адір, Кілліан Скотт та Емілія Кларк. Тим часом Кобі Смолдерс також підтвердила свою роль Марії Хілл у «Секретному вторгненні». Зйомки розпочалися у Лідсі, Шотландія, дозволивши фанатам можливість уперше поглянути на акторський склад.

Ник Фьюри на съемках Секретного вторжения

У Твіттері з’явилися фотографії зі знімального майданчика «Секретного вторгнення», на яких Джексон грає Ф’юрі. На зображеннях персонаж одягнений у цивільний одяг і виглядає помітно старшим, зі значно густішою бородою порівняно з його офіційним персонажем, представленим під час Disney Investor Day 2021 року.

Зображення Марії Хілл, яка зустрічається з неназваним персонажем Емілії Кларк, вже розійшлися по мережі, і схоже, що вони також знімаються в тому ж місці де були зроблені знімки Ф’юрі. Враховуючи відсутність інших персонажів на цих фотографіях, важко оцінити, що саме відбувається, або як це вписується в загальний сюжет серіалу.

Цілком можливо, що Ф’юрі повернеться на Землю, провівши деякий час у космосі і працюючи над таємничим проектом зі Скруллами, як показано в «Людині-павуку: Далеко від дому». Це також відповідає фіналу «ВандаВіжн», де він послав оперативника Скрулла організувати зустріч із дорослою Монікою Рамбо.

Враховуючи значно старіший вид Ф’юрі, цікаво, коли саме «Секретне вторгнення» стартує на часовій шкалі Кіновсесвіту Марвел. Прем’єра серіалу може відбутися наприкінці 2022 або на початку 2023 року. Крім того, існує також ймовірність того, що ця версія персонажа може бути просто замаскованим Скруллом, як це сталося в «Людині-павуку: Далеко від дому». Якщо це так, цілком можливо, що справжній Ф’юрі займається іншими справами на тій же космічній станції, де його востаннє бачили.

24/01/2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *