WonderCon официально отложен пока нет решения по дате SDCC 2020

Організатори WonderCon і Comic-Con в Сан-Дієго оголосили, що квітнева конвенція в Анахаймі буде перенесена, але поки не прийнято рішення про SDCC.

Новина з’явилася в зв’язку з тим, що коронавірус, офіційно відомий як COVID-19, став причиною радикальних змін в індустрії розваг. Кілька фільмів перенесли прем’єри і зйомки, такі як «Не час помирати», «Тихе місце 2» і «Форсаж 9». У багатьох випадках затримка становила від шести місяців до року, оскільки тривалість поширення вірусу залишається невідомою. У найближчі кілька місяців також повинні були вийти декілька фільмів в рамках КВМ, «Мулан» і «Чорна вдова», але останній вже планують перенести.

Великі заходи особливо сильно постраждали від коронавіруса, оскільки скупчення людей стають все більш небезпечними. Кілька невеликих заходів, таких як Emerald City Comic Con в Сіетлі, були також перенесені або скасовані. Цей також вплине на теле- і кіностудії, які використовують подібні заходи для демонстрації майбутніх проектів. Ігровий світ також постраждав, проведення E3 2020 було скасовано через побоювання пов’язаних з вірусом.

Сьогодні організатори Comic-Con виступили із заявою про перенесення WonderCon, який спочатку був запланований на наступний місяць. Відвідувачам не дали даних про те, коли захід відбудеться, сказавши тільки, що перенесення здійснюється «на більш пізній термін». Тим часом, «рішення про перенесення термінів Comic-Con, запланованого на літо цього року, не прийнято». Читайте повне заяву Comic-Con нижче:

Щоб захистити суспільну охорону здоров’я і уповільнити швидкість поширення COVID-19, Департамент громадської охорони здоров’я Каліфорнії оголосив про те, що збори і заходи понад 250 осіб повинні бути або відкладені, або скасовані. Comic-Con (організатор WonderCon) буде дотримуватися цієї рекомендації. Тому WonderCon Анахайм, запланований на 10-12 квітня 2020 року в Анахаймі, штат Каліфорнія, буде перенесений на більш пізній термін. Ми почнемо процес повернення грошей за квитки в найближчі дні.

Ми продовжуємо тісно співпрацювати з офіційними особами в Сан-Дієго, і в даний час не прийнято рішення про перенесення термінів проведення Comic-Con, який повинен відбутися цього літа; 23-26 липня 2020 р. Ми закликаємо всіх слідувати рекомендаціям Центрів по контролю і профілактиці захворювань і вашим місцевим органам охорони здоров’я.

WonderCon отменен

Цілком імовірно, що на підході нові закриття та скасування майбутніх заходів. За межами індустрії розваг різні спортивні організації зробили важкий вибір в зв’язку з коронавірусом. Вчора ввечері НБА оголосили, що призупиняє частину сезону 2020 року. Major League Soccer оголосили, що призупинить свій сезон на 30 днів, а НХЛ – на невизначений термін.

13/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *