Зак Снайдер уходит из DC и будет работать на Марвел

Зак Снайдер розповів, що якби йому випала нагода зняти фільм для Marvel, він би хотів адаптувати дуже специфічний комікс за участю Шибайголови та Електри.

Режисер побудував свою кар’єру в основному на екранізаціях коміксів, починаючи з «300 спартанців» та «Хранителів» до роботи над Раннім Кіновсесвітом DC. Робота Снайдера за коміксами повинна продовжитися й в 2021 році з виходом на каналі HBO Max фільму «Ліга справедливості».

Завдяки всім своїм проектам Снайдер зібрав відданих шанувальників культового похмурого стилю. Його фанати роками вели онлайн кампанію щоб домогтися виходу Snyder Cut, в той час як інші звинувачували Снайдера в ранніх невдачах Розширеного Всесвіту DC та висміювали його похмуре й незвичайне бачення.

Любіть його або ненавидьте, Снайдер безумовно займає особливе місце в сучасному кіновиробництві. Роботи режисера по екранізації коміксів, безумовно, далекі від завершення, та якщо «Снайдер Кат» стане його останньою появою в DC, є висока ймовірність того, що він буде працювати в Marvel.

Зак Снайдер хотел бы снять фильм Электра для Marvel

Снайдер розповів яку історію Marvel він хотів би адаптувати для великого екрану. У недавньому інтерв’ю ComicBook Debate Снайдера запитали для якого персонажа Marvel він хотів би зняти фільм якби йому випала така можливість, й він дуже детально розповів про конкретний комікс та персонажів, як ніби вже працює над цим.

«Я б вибрав комікс« Elektra Lives Again». Ви знаєте комікси Френка Міллера? Це графічний роман про Електру. Шибайголові сняться сни про повернення Електри до життя, і це дійсно круто та дивно … Це дійсно захоплююче та красиво. Ось що я б зробив. Нікому немає діла до такої сюжетної лінії, але я б точно показав це глядачам».

Комікс про який йде мова повністю відповідає стилю Снайдера. «Elektra Lives Again» наповнений тріповими послідовностями снів, релігійною іконографією, вбивствами та сексом. Тож не дивно, що він хотів би адаптувати саме цей графічний роман, враховуючи явну схильність Снайдера до похмурих тем і дивних сюжетних ліній. До нещастя для інших шанувальників, адаптація подібного стилю для Marvel здається невдалим вибором.

06/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *