В Шазам 2 появятся суперзлодей Три Лика Зла

«Шазам 2», як повідомляється, буде включати в себе нове тріо лиходіїв. Команда лиходіїв буде складатися з трьох загадкових сестер, які будуть противниками супергероїв.

«Шазам 2: Лють богів» є прямим продовженням «Шазам!» Девіда Сандберга 2019 року. Фільму, який зосереджений на персонажі DC Comics з тим же ім’ям. «Шазам!» познайомив фанатів з сиротою-підлітком Біллі Бетсоном, який знайшовши древній чарівний посох отримав можливість перетворюватися в дорослого супергероя.

Сандберг тримає в секреті сюжет «Шазам 2: Лють богів», який, за його словами, ще навіть не направили в предпродакшн. «Шазам 2» спочатку повинен був вийти 1 квітня 2022 року, але через спалах коронавіруса в США фільм був перенесений на 4 листопада 2022 року, а в кінцевому підсумку на 2 червня 2023 року.

Зйомки фільму почнуться в першому кварталі 2021 року, й усі оригінальні виконавці повернуться щоб повторити свої ролі. На даний момент ніяких нових акторів для фільму не підтверджено, але фанати можуть очікувати швидкого огляду кастингів.

В Шазам 2 появятся 3 новых злодея

Згідно The Illuminerdi, в списках акторів «Шазам 2: Лють богів» з’являться три таємничих сестри, які, швидше за все, стануть новими ворогами Шазама і його сім’ї. У списках акторського складу вони вказані просто як «сестри» і не містять докладної інформації про їх ролях. Однак доведено, що вік сестер істотно різниться.

Молодшій сестрі буде близько 17 років, а двом старшим за 40 та за 50/60 відповідно. Зендая була запропонована в якості прототипу для молодшої сестри, Холлі Беррі та Єва Грін служать зразком для середньої сестри, а Хелен Міррен – архетипом для старшої сестри.

The Illuminerdi припускають, що три сестри можуть уособлювати Три Образа Зла, відомих як Жах, Гріх та Зло, триголового Дракона-антагоніста з коміксів. Дракон став для Шазама грізним противником, як і для Сім’ї Марвел, до того як він був захоплений та ув’язнений в Скалу Вічності.

23/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *