детали встречи Бэтмена и Джокера в Лиге Справедливости

Обставини, які стоять за зустріччю Бетмена та Джокера лицем до лиця в «Лізі Справедливості» Зака Снайдера, були розкриті, і вони досить серйозні.

Трохи більше ніж через місяць довгоочікувана «Ліга справедливості» Зака Снайдера нарешті дебютує на каналі HBO Max. Цей 4-годинний фільм буде тим, що Снайдер спочатку мав намір створити перед тим як покинув фільм в 2017 році. Проект буде сильно відрізнятися від версії 2017 року, і представить альтернативні сюжетні лінії та кілька нових персонажів. Крім Марсіанського Мисливця Гаррі Леннікса та Дарксайда Рея Портера, зйомки принесли як мінімум один серйозний сюрприз: Джокера Джареда Лето.

Лето з’явився в ролі культового лиходія DC в «Загоні Самогубців» 2016 року. Його зовнішність та підхід до ролі багато обговорювали ще задовго до виходу фільму, але в готовому продукті вирізали майже всі сцени з актором, на що багато фанатів відреагували досить негативно. Було неясно, чи буде Лето коли-небудь знову грати Джокера в Кіновсесвіті DC, тому новина про його появу в Snyder Cut стала такою несподіванкою.

Під час презентації Vanity Fair повного образу Джокера з «Ліги Справедливості» Снайдер більш детально розповів про Джокера і його роль в фільмі. Замість того, щоб з’являтися в сьогоденні, Джокер буде частиною мчасової шкали «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare»), яка являє собою альтернативне антиутопічне майбутнє, в якому Земля потрапила в руки Дарксайда. Цей епізод сновидінь переживає Бетмен (Бен Аффлек), і для нього Джокер являє собою «Привида майбутнього Різдва, який направляє його на істинний шлях через страх і жах ».

как будет выглядеть Джокер Джареда Лето в Лиге Справедливости Снайдера

Саме класне в цій сцені те, що Джокер безпосередньо говорить з Бетменом про Бетмена. Джокер аналізує Бетмена і то хто він, а також що він із себе представляє. Я відчував, що фанати заслужили це від Всесвіту DC. Іншими словами, Джокер Джареда Лето і Бетмен Бена Аффлека ніколи не бачилися разом. Мені здавалося безглуздим, що ми пройдемо весь шлях через це втілення Бетмена і Джокера, не побачивши, як вони зіткнулися разом.

Крім моменту, коли в «Загоні Самогубців» на кілька секунд вони зустрічалися, Бетмен і Джокер з Кіновсесвіту DC завжди залишалися відокремленими один від одного. Як сказав Снайдер, він не міг цього допустити, звідси і додавання Джокера в «Лігу справедливості». Хоча здається, що сцена не буде повністю описувати їх жорстоку історію, схоже, що вона додасть нові відтінки обом персонажам.

Якби Снайдер продовжив свої початкові плани по Кіновсесвіту DC, було б більше інформації про відносини Бетмена і Джокера. На жаль, це, швидше за все, ніколи не збудеться, але приємно знати, що Снайдер отримав можливість показати це в своїй «Лізі справедливості». Сцена з Джокером покаже часову шкалу «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»), і вона розповість більше про характеристики Бетмена. Крім того, в цьому епізоді нам покажуть більш моторошного Джокера.

10/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *