Джо Манганьелло вернется к роли Детстроука в Лиге справедливости Зака Снайдера

З’явилася інформація, що в «Лізі справедливості» Зака Снайдера буде набагато більше сцен з Детстроуком Джо Манганьєлло, так як актор вже готується до нових зйомок.

У 2017 році Warner Bros. та режисер Джосс Уідон сильно змінили оригінальну версію довгоочікуваного фільму Зака Снайдера. Оскільки велика частина задумів Снайдера була виключена з фільму, це призвело до негативних відгуків критиків, а також до жахливого комерційного результату. Фанатами було створено рух, метою якого було домогтися виходу оригінальної версії Снайдера. Після декількох років демонстрації своєї підтримки режисерові, Снайдер нарешті отримав можливість втілити в життя його версію «Ліги справедливості».

Хоча його й не буде в кінотеатрах, версія Снайдера вийде на каналі HBO Max в форматі з 4 частин в 2021 році. Завдяки фанатам Снайдер зможе закінчити фільм на своїх умовах та показати свої справжні плани щодо самої улюбленої команди DC Comics.

Зйомки почалися зовсім недавно, але багато хто з акторів фільму 2017 року погодилися знову зіграти своїх персонажів. На поточний момент відомо, що Бен Аффлек, Генрі Кавілл, Галь Гадот та Рей Фішер приєднаються до Снайдер Кат, а Джаред Лето знову повторить роль Джокера з «Загону Самогубців». Але схоже, що присутність лиходіїв з Всесвіту DC не зупиниться на одному лише Клоуні-принцу злочинного світу.

Джо Манганьелло вернется к роли Детстроука

За словами Collider, Манганьєлло, який грав роль Слейда Вілсона, також відомого як Детстроук, приєднається до зйомок Снайдер Кат. Актор, який з’являється в сцені після титрів фільму 2017 року, тепер буде розкритий як культовий лиходій DC. Нещодавно Манганьєлло був помічений зі світлим волоссям, схожими на те, як він виглядав у версії «Ліги справедливості» 2017 року.

Детстроук був одним з найбільш очікуваних персонажів Кіновсесвіту DC. Після кастингу Манганьєлло Warner Bros. хотіли навіть створити сольний фільм присвячений Детстроуку. Також планувалося, що в «Бетмені» з Беном Аффлеком з’явиться Детстроук, але Метт Рівз повністю переробив сценарій фільму взявши на головну роль Роберта Паттінсона. Але після провальної «Ліги справедливості» 2017 року багато з планів на Детстроука були заморожені.

Навіть у Джокера Лето спочатку мало бути кілька додаткових фільмів, один з яких повністю присвячений йому, а в іншому він з’явиться разом з Харлі Квінн Марго Роббі. Проте, з Снайдер Кат, що включає обох цих антагоністів, може означати, що Лето та Манганьєлло зможуть отримати другий шанс в Кіновсесвіті DC. Тільки час покаже який сюжет та сцени будуть у цих та інших персонажів фільму.

24/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *