Бэтмен и Харли Квинн стали парой

Бетмен і Харлі Квінн завжди були ворогами, але чи можуть між ними зав’язатися романтичні відносини в майбутньому серіалі від DC Comics?

Коли справа заходить про відносини між Бетменом і Харлі Квінн, всі ми знаємо, що вони далекі від дружніх. Харлі незмінно була для нього занозою на стороні Хрестоносця в масці, оскільки її минулі відносини з Джокером, як ми знаємо, давно погіршилися. Проте, ці двоє можуть стати парою в майбутньому серіалі.

Харлі Квінн, як ми знаємо з коміксів, завжди була разом з Джокером, однак, її відносини з Отрутним Плющем витіснили Джокера з її життя, і не дарма. Нехай Джокер і перетворив Харлі Квінн в злодійку, якою вона є сьогодні, її відносини з ним були хворими і образливими. Як ми могли побачити в серіалі «Харлі Квінн», Харлі відчула себе набагато краще, коли нарешті усвідомила, що вона щось більше, ніж особиста боксерська груша Джокера – концепція, яка лежить в основі сюжети майбутнього фільма «Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)».

Автор «Бетмен: Білий лицар», Шон Мерфі, поділився ескізом Брюса Уейна і Харлі Квінн, де два персонажа дивляться один одному в очі торкаючись руками, а розділяє їх тільки вікно. Потім Мерфі запитав: «Отже, Брюс і Харлі – просто близькі друзі … або щось більше?»

Бэтмен Белый рыцарь Шон Мерфи

Можемо з упевненістю сказати, що ці відносини безсумнівно будуть частиною нового всесвіту Мерфі. Харлі і Бетмен дійсно будуть разом? Складно відповісти. Але Джокер довго мучив їх обох, і їм доведеться прокласти свій новий шлях після його зникнення.

05/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *