Джаред Лето рассказал чем Джокер Лиги Справедливости отличается от Отряда самоубийц

Джаред Лето розповів про роботу з різними режисерами і про еволюцію свого Джокера від «Загону самогубців» до «Ліги справедливості» Зака Снайдера.

Слідом за розкритикованою в 2017 році «Лігою справедливості», феномен поп-культури, відомий як «Snyder Cut», представив глядачам нову більш розширену версію фільму для Кіновсесвіту DC. Чотиригодинне бачення Снайдера містить і конкретизує більше персонажів, ніж його аналог 2017 року. А найнесподіванішим доповненням до фільму став Джокер Джареда Лето.

Після таких легенд як Джек Ніколсон і Хіт Леджер, ажіотаж навколо появи Лето в «Загоні самогубців» Девіда Айера (2016) був безпрецедентним. На жаль, його втілення отримало неоднозначні відгуки через творчі рішення, такі як татуювання на обличчі, гардероб, та й зовнішній вигляд персонажа в цілому. Після дебюту Warner Bros. відмовилися від планів які у них були в відношенні Джокера Лето, і провели перезапуск персонажа за допомогою Хоакіна Фенікса. Але у версії Снайдера Джокер Лето з’явився без татуювань, в комбінезоні та жилеті спецназу (імовірно, вкритому значками поліцейських, яких він убив) в хронології «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare»).

чем Джокер Лиги Справедливости отличается от Отряда самоубийц

Під час появи в шоу «The Late Show With Stephen Colbert» Джареду Лето показали дві фотографії: на одній був зображений його зеленоволосий татуйований персонаж з «Загону самогубців», а на іншій – довговолоса, більш похмура версія з «Ліги справедливості». Потім Лето попросили прокоментувати відмінності між цими двома людьми й те, чи є вони розвитком одного і того ж персонажа:

Я думаю, що це еволюція, між ними кілька років. Коли ви співпрацюєте з кимось … коли ви працюєте з іншим режисером, це дозволяє розкрити різні речі, чи вони розкривають це в вас. Так що мені подобалося працювати з Заком Снайдером, мені подобалася його пристрасть, він знає про цей світ більше, ніж будь-хто інший.

Лето також подякував режисеру за можливість повернутися до ролі, а ведучий натякнув на можливе повернення персонажа Лето на екрани. Різноманітні арки персонажів, захоплюючі сюжети і еволюція персонажа, безумовно, залишають для нього місце в майбутніх фільмах. Події «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare») з «Ліги справедливості» відбуваються через кілька років після відомих подій. З огляду на постапокаліптичну атмосферу майбутнього, створену Дарксайдом і його загарбниками, Рівнянням Анти-Життя і Суперменом, цілком логічно, що Джокер перестати фарбувати волосся в зелений колір і носити гарний одяг (тим більше, що він, швидше за все, був поміщений у в’язницю). Крім того, татуювання зникли (можливо Джокер видалив їх лазером), а його обличчя хаотично залито фарбою.

Подібно Бетмену Бена Аффлека, Джокер втратив все, а колишні злочинні діяння стали спірним питанням в згорілому світі. Сцені між цими двома одвічними супротивниками вдається охопити багато, не ставши при цьому чимось надуманим (ви можете повірити, що актори навіть не знімалися разом?). Подібно дзеркальному відображенню один одного, персонажі стосуються схожих мотивів і людей, яких вони втратили. Було б цікаво подивитися, чи зможе успіх «Ліги Справедливості» Зака ​​Снайдера відновити версію Кіновсесвіту від Снайдера і створити декількох Джокерів на великому екрані.

20/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *