почему Снайдер вернул Джокера Джареда Лето

Зак Снайдер пояснив, чому він повернув Джокера Джареда Лето в своїй версії «Ліги справедливості», заявивши, що його конфлікт з Бетменом є основою Кіновсесвіту DC.

Снайдер повернувся до роботи над Кіновсесвітом DC після того, як звільнився під час постпродакшна першого фільму в 2017 році. Крім зміни наявного відзнятого матеріалу, Снайдер також провів нові зйомки для майбутньої чотиригодинної версії на HBO Max. Генрі Кавілл, Бен Аффлек і Рей Фішер повернулися на для зйомоко в кінці минулого року, але найбільшим сюрпризом для всіх виявилося повернення Лето в ролі Джокера.

Снайдер розповідав, що просто подзвонив Лето і попросив його прийти на зйомки для деяких додаткових сцен. Шанувальники вперше побачили новий вигляд Лето в новій «Лізі справедливості» в трейлері до фільму. Сцена в якій з’явився Джокера відбувалася під час «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»).

На спільну історію Джокера і Бетмена вже давно натякали, але Снайдер сказав I Minutemen, що він повернув Лето щоб конкретизувати цю історію так, як він не зможе зробити в майбутньому. Снайдер, і багато фанатів, ймовірно погодяться, що конфлікт Бетмена і Джокера є центральним для Всесвіту коміксів і фільмів DC. Снайдер додав, що повернення Лето в «Лігу справедливості» було його маленьким способом дати фанатам побачити цей конфлікт саме таким, як він спочатку його задумав.

дата выхода Лиги Справедливости Снайдера

Для мене було важливо, щоб Бетмен і Джокер знялися разом. Давайте будемо чесними, Бетмен / Джокер – це свого роду конфлікт, який є центральним у всесвіті. Чесно кажучи, це був конфлікт, який я планував показати в епізоді «Knightmare». Отже, ви вже знаєте, що я був схвильований, що у мене з’явилася можливість зобразити його і показати іншим як я це бачу. Я подумав, що фанатам важливо побачити, як Бетмен і Джокер в цьому Кінематографічному Всесвіті вступають в якийсь невеликий конфлікт.

Фільми Кіновсесвіту DC вже дали зрозуміти, що Бетмен і Джокер мають довгу історію в Кінематографічному Всесвіті. Бетмен ненадовго з’являвся в «Загоні самогубців» 2016 року, але фанати запам’ятали персонажа за фільмами «Бетмена проти Супермена». У трейлері Снайдера, Бетмен зберігає в Бетпечері костюм свого колишнього напарника Робіна, на передній частині якого намальовані слова: «Ха-ха-ха, я пожартував над тобою, Бетмен». Снайдер планував досліджувати смерть Робіна в сіквелі «Ліги справедливості», але це навряд чи станеться зараз, коли Снайдер покинув Кіновсесвіт DC разом з Аффлеком.

«Ліга Справедливості» Снайдера, ймовірно, його останній шанс залишити свій слід в Кіновсесвіті DC, і режисер абсолютно правий в тому, що ми можемо не побачити Бетмена і Джокера в одному всесвіті, поки їх повністю не досліджують у фільмах. Лето, здається, більш ніж готовий повернуться в Кіновсесвіт DC, тому цілком можливо, що ми змогли б знову побачити його з іншим Бетменом, але Аффлек майже покінчив з франшизою. «Ліга Справедливості» Снайдера – це останній шанс побачити пару акторів на екрані разом.

18/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *