Какую роль сыграет Джокер в Лиге Справедливости Зака Снайдера

Джокер Джареда Лето приєднується до «Ліги Справедливості» Зака Снайдера яка вийде в 2021 році, але яка роль Клоуна-принца злочинного світу в фільмі Кіновсесвіту DC?

Джареда Лето не бачили в Кінематографічному Всесвіті DC Warner Bros. з 2016 року, коли він вперше представив свою версію заклятого ворога Бетмена в «Загоні Самогубців». Протягом усього фільму, знятого Девідом Ейєром, фанати повинні були стежити за Джокером та його відносинами з Харлі Квінн. Але після виходу фільму виявилося, що гра Лето в ролі Клоуна-принца злочинного світу була значно обрізана, так як Warner Bros. вирізали майже 30 хвилин фільму. Але спочатку студія планувала зняти не тільки окремий фільм для нього та Харлі, а й сольний фільм про Джокера.

Але в міру того, як Кіновсесвіт DC розвивався після «Ліги Справедливості» 2017 року, змінилися й плани на Джокера Лето. Замість нього Джокера зіграв Хоакін Фенікс, який знявся у фільмі «Джокер» та отримав Оскар за кращу чоловічу роль. А Марго Роббі знялася в «Хижі птахи: Приголомшлива історія Харлі Квінн», де її відносини з Джокером були знищені після їхнього розлучення, яке залишилося за кадром. Хоч й здавалося, що Лето більше не з’явиться в Кіновсесвіті DC, з огляду на те, що він грає Майкла Морбіуса в майбутньому фільмі Sony, схоже, що Снайдер планує зайняти його на всю 4-годинну версію нової «Ліги Справедливості», яка з’явиться на HBO Max в наступному році.

З’явилася інформація, що Лето бере участь в зйомках які вже почалися, і які відобразять початкове бачення Снайдера про Лігу Справедливості. Але інформації про те, наскільки великим або малим буде його присутність та яка роль Джокера у фільмі Снайдера поки немає. Поки не вийде наступний трейлер або раптом Снайдер не вирішить подражнити фанатів майбутньою роллю Джокера в соціальних мережах, пройде деякий час, поки фанати не дізнаються, що буде робити Лето в фільмі. Однак, ми взяли на себе сміливість припустити кілька потенційних ролей, які він може зіграти у фільмі Снайдера.

Джокер буде працювати разом з Бетменом

Джокер будет работать вместе с Бэтменом

«Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» представив нову часову шкалу, де Брюс Уейн очолив сили опору проти режиму Супермена. В даний час невідомо, що сталося з іншими персонажами DC, які з’явилися в Кіновсесвіті DC в цьому майбутньому. Проте, головний ключ до розгадки майбутнього Джокера криється в тому, що його фірмову карту Джокера видно на гвинтівці Бетмена. З огляду на їх довгу історію в якості заклятих суперників, було б дуже дивно, якби Бетмен свідомо носив зброю яка має якийсь стосунок до Джокера. Але саме в цьому апокаліптичному майбутньому Темний лицар може працювати разом з заклятим суперлиходієм.

Харлі Квінн померла у Всесвіті «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»

Харли Квинн умерла во Вселенной Бэтмен против Супермена На заре справедливости

В даний час Харлі Квінн Марго Роббі не заявлена ​​для зйомок в Лізі справедливості Снайдера. Але з появою Джокера Лето, можливо, пізніше стане відомо, що вона теж з’явиться у фільмі. Але що якщо у Джокера з’явиться особлива емоційна причина для появи у фільмі, особливо якщо він входить в хронологію «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості»? Подібно до того як Кларк втратив Лоїс та змінився в цьому майбутньому, цілком можливо, що на Джокера серйозно вплине потенційна втрата Харлі. Незважаючи на те, що вони як й у випадку з «Хижими Пташками» розійшлися, Харлі та Джокер відомі тим, що в коміксах постійно розходяться та сходяться.

Джокер потрапив під контроль Апоколіпса

Джокер попал под контроль Апоколипса

Хоча це був би перший випадок, коли Джокер з’явився з усіма героями на великому екрані, також можливо, що маніакальний клоун насправді працює на Режим Супермена, або на Апоколіпса. Як би це нt було зображено в Снайдер Кат, буде цікаво подивитися як розвивалося майбутнє героїв Кіновсесвіту DC в цій часовій шкалі та на чиєму боці вони знаходяться. У випадку з Джокером цілком нормально, якщо він дійсно служив Супермену або Апоколіпсу, в обмін на те, щоб продовжувати сіяти хаос в світі.

Джокер помер рятуючи Бетмена

Джокер умер спасая Бэтмена

В даний час неясно скільки нових персонажів Снайдер додасть для своєї версії «Ліги справедливості» 2021 року. Але повернення Джокера Лето для такого масштабного проекту DC означає, що це, ймовірно, більше, ніж епізодична роль. Оскільки інші лиходії DC, такі як Детстроук Джо Манганьєлло, також повертаються, можливо, що інші персонажі Кіновсесвіту DC з’являться в проекті напередодні виходу Снайдер Кат в 2021 році. З огляду на те, що цілком можливо, що Джокер та Бетмен будуть одночасно в хронології «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», що якби найбільший ворог Брюса був би готовий піти на все щоб врятувати його?

27/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *