Черный Адам перенесен на июль 2022 года

Після того, як довгоочікуваний фільм Дуейна Джонсона «Чорний Адам» був виключений з календаря випуску Кіновсесвіту DC на кілька місяців, його новою датою релізу став липень 2022 року.

З 2008 року Дуейн Джонсон намагався зняти фільм про Чорного Адама, лиходія з коміксів DC, який став антигероєм. Він був офіційно прийнятий на роль в 2014 році, і ходили чутки про його появу в «Шазам!». Однак цього не сталося. Шанувальники з тих пір чекають, коли Джонсон зіграє в сольному фільмі «Чорний Адам», але проекту режисера Жауме Кольет-Серра потрібен якийсь час щоб зрушити з мертвої точки. У минулому році «Чорний Адам» домігся значного прогресу з додаванням різних акторів, але пандемія коронавіруса ускладнила виробничі плани.

Однак тепер «Чорний Адам» знову рухається вперед. Буквально минулого тижня до складу Товариство справедливості Америки додався Пірс Броснан в ролі доктора Фейта. Він приєднується до Ноа Сентінео (Атом Руйнівник), Квінтессі Суінделл (Циклон) і Алдіс Ходжу (Людина-яструб). Серед додаткових акторів «Чорного Адама» додалися Сара Шахі та Марван Кензарі. «Чорний Адам» був виключений з календаря випуску фільмів Кіновсесвіту DC в кінці минулого року через пандемію, але це вже змінилося.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от therock (@therock)

У неділю вдень Джонсон оголосив в соціальних мережах, що зробить спеціальне оголошення про «Чорного Адама». Він мовчав про що буде його заява, але тепер стало ясно, у «Чорного Адама» нова дата релізу. Прем’єра фільму відбудеться 29 липня 2022 року. Раніше він був запланований до випуску в грудні цього року. Джонсон підтвердив новину, представивши відео, на якому Чорний Адам захоплює безліч екранів на Таймс-сквер у Нью-Йорку.

У недавньому повідомленні в соціальних мережах Джонсон підтвердив, що «Чорний Адам» знаходиться всього в декількох тижнях від початку виробництва. При такому графіку зйомок навесні і влітку логічно, що фільм не буде дебютувати до наступного року. Старт робіт в липні може бути трохи пізніше, ніж деякі очікували, але це ідеальна літня дата для того, що може стати наступним проривним фільмом DC. 29 липня поміщає «Чорного Адама» між «Бетменом» в березні і «Флешем» в листопаді; це може допомогти скоротити тривале очікування між проектами DC.

Крім того, перенесення «Чорного Адама» на наступний рік може бути розумним кроком, коли справа доходить до боротьби з пандемією. Хоча є позитивні ознаки поліпшення касових зборів і перегляду фільмів, здається більш безпечним запланувати великий фільм на 2022 рік.

Ми сподіваємося, що це може дати «Чорного Адаму» шанс уникнути будь-яких потокових випусків, які зараз стають звичайною практикою для блокбастерів. Також сподіваємося, що фільм більше не буде переноситься і вийде в заплановану дату, а саме 29 липня 2022 року.

29/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *