Альтернативная концовка Лиги справедливости с Джокером Джареда Лето

Режисер «Ліги справедливості» Зак Снайдер повідомив, що в чорно-білу версію фільму входить розширена альтернативна сцена з Джокером Джареда Лето.

«Ліга справедливості» Зака Снайдера, довша, модифікована версія «Ліги справедливості» 2017 року, розповідає про групу супергероїв, які протистоять лиходіям Дарксайду і Степовому Вовкові. В даний час оновлена режисерська версія отримала в цілому позитивні відгуки, хоча деякі критики як і раніше скептично ставляться до чотиригодинної тривалості фільму.

Оригінальна «Ліга справедливості» пережила важкі часи. У розпал зйомок Снайдер покинув проект через сімейну трагедію. Коли він пішов, Warner Bros. найняли Джосса Уідона для роботи над іншою частиною фільму, а також для повних перез’йомок, які внесли більш легкий і гумористичний відтінок. За цей час Уідон переписав кілька сцен і сильно змінив більш похмуру розповідь. «Ліга справедливості» дебютувала з поганими відгуками, спонукавши як глядачів, так і знімальну групу подати прохання про випуск версії Снайдера. Зрештою, Warner Bros. схвалили новий великий фільм, що дозволило Снайдеру зануритися в своє початкове бачення Всесвіту DC.

Черно-белая версия Лиги справедливости содержит альтернативную сцену с Джокером Джареда Лето

Під час інтерв’ю на YouTube каналі Wonder Meg, Снайдер розповів, що довша сцена, що демонструє Джокера, дійсно була знята для чорно-білої версії фільму. Під час інтерв’ю Уандер Мег запитала Снайдера про фразу Лето в трейлері: «Ми живемо в суспільстві». Запитавши, чи передує це моменту, який пізніше був вирізаний з фільму, і Снайдер розповів навіщо сказана ця фраза:

Було і таке. Те, що я намагався зробити, було, ем, окремим для чорно-білої версії, для благодійної версії фільму. Є другий фінал фільму, сцени з Джаредом Лето, тільки трохи інший. Я включив цю фразу туди.

Снайдер також поділився своїми причинами зміни сцени, зазначивши, що імпровізація Лето спочатку звучала як більш холодна і незворушна версія Джокера. Однак в остаточному підсумку він вирішив продовжити емоційний розвиток культового лиходія. «Мені також дуже подобався зламаний, обманутий, уразливий Джокер, якого ви бачите у фільмі», – сказав він. «Отже, це компроміс – не одержати уразливого Джокера, ви розумієте, основний сюжет і ще щось більше, що круто, і мені це подобається …»

У міру того, як «Ліга Справедливості» Зака Снайдера стає все більш популярною, буде цікаво побачити який слід його довгоочікуваний фільм залишить на Кіновсесвіті DC. Інші режисери з Всесвіту DC, в тому числі Петті Дженкінс з «Диво-жінки», заступилися за Снайдера і його художнє бачення. Але такий очікуваний фільм, безсумнівно, викличе різну реакцію у глядачів, кожен з яких живить свої власні бажання і очікування щодо популярних супергероїв Ліги справедливості.

21/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *