Панчлайн сойдется в драке с Харли Квинн

Нова подружка Джокера Панчлайн і Харлі Квінн зустрінуться віч-на-віч в Готемі напередодні майбутньої сюжетної події DC Comics «Joker War».

Харлі вже давно пішла від Джокера і його жорстокого поводження, яке терпіла роками. До недавнього часу у Джокера не було нікого, хто міг би заповнити втрату Харлі в його світі, але лише до тих по поки він не зустрів Панчлайн, повну протилежність Харлі Квінн. Тепер Харлі і Панчлайн збираються з’ясувати стосунки між собою.

Панчлайн (Punchline) – це абсолютно новий злочинний персонаж, створений Джеймсом Тайніоном IV і Хорхе Хіменесом. Панчлайн – холоднокровний, розважливий серійний вбивця, яку Джокер вважає однією з найкумедніших людей, яких він знає – тому що, само собою, він вважає вбивства кумедними. Її дебют в DC Comics був зустрінутий неймовірно позитивно, практично всі дебютні комікси відразу ж були розпродані і перепродані за абсурдно високими цінами. Панчлайн ще не встигла повноцінно розкритися, але персонаж став дуже популярний, так як її зовнішній вигляд і відносини з найвідомішим лиходієм DC, без сумніву, відіграли свою роль в її успіху.

Джокер відправить Панчлайн боротися з його ворогами, так як прийдешня сюжетна подія «Joker War» вже майже настала, а вона зіграє в ній головну роль. Напередодні сутички Панчлайн проти Харлі Квінн, DC Comics випустили дві нові обкладинки для коміксів, на яких зображені Клоун-Принц злочинного світу, Харлі Квінн і Панчлайн.

Джокер и Панчлайн
Панчлайн против Харли Квинн

Розвиток подій між Харлі і Панчлайн ми побачимо в коміксах «Batman # 93» та «Batman # 94».

06/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *